Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti szerettek internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szerettek interneten ismerkedni, vagy a személyes találkozást kedvelitek jobban? (25f)

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen sorrendben:D
2016. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyesen ismerkedni jobban szeretek, de nem nagyon van rá lehetőségem. Ezért interneten próbálkozok, pár nap csetelés, aztán személyes találkozó.
2016. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem neten mindig is könnyebben ment a dolog, az exem és a mostani párom is online ismeretségnek indult, közös érdeklődési kör miatt.
2016. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nem mondod :D ***** válasza:
A netes ismerkedéssel az a baj, hogy ott fél perc alatt 5 szexpartner kerülne...és nekem pl. nem az kell. Élőben persze nincs akkora arcuk, hogy egyből ezzel jöjjenek, de persze itt is van kivétel. Normál esetben először neten beszélnék vele, mert nem szeretném a második mondatánál faképnél hagyni pl a modortalansága miatt. :D
2016. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A személyes ismerkedés sem lenne ellenemre, de nekem érdekes módon csak a netes jött be eddig. Valahogy neten mindig akadnak emberek, akik érdekesnek tartanak, szeretnek velem beszélgetni. Azt pedig szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy élőben hányan szólítottak le eddig bárhol ismerkedés céljából...
2016. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!