Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor félénk vagy debil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor félénk vagy debil a pasi?

Figyelt kérdés
Egy látásból ismert pasit hétköznapi dologgal szólítottam meg, de az nem nézett a szemembe, egy pillanatra sem és NYUGODTAN mosolygott! Vannak emberek, akik mindig mosolyognak, de ő néha szokott, nem mindig látom rendesen. Csak akkor láttam néhányszor, hogy néz, amikor nem számított rá, de lekapta a tekintetét. Meg egyszer én kaptam el a tekintetem. De legközelebb, mikor láttam, akkor a földet nézte, gondolom ő már előbb meglátott. Vagy unszimpi lennék? Furák a pasik, és frusztráló volt,hogy nem nézett a szemembe, mikor hozzá beszéltem

2016. jan. 17. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Félénk, vagy autizmusban érintett. Sokuknak gondot okoz a szemkontaktus.
2016. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja,elfelejtettem, nem a földet nézi, csak éppenhogy ne kelljen az arcomra néznie, úgy viszi lejjebb a tekintetét! És nem, nem aspergeres
2016. jan. 17. 16:21
 3/16 A kérdező kommentje:
Autista sem. Az azért jobban látszik, mint az asperger, de az utóbbi is kizárva!
2016. jan. 17. 16:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Szégyenlős, zavarban van. Vannak ilyenek.
2016. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De így nem lesz nője, ha nincs neki. Csak nézzen rám, ennyi
2016. jan. 17. 16:34
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Nézd. Itt gyakorin is rengeteg van belőlük. Utána meg itt rinyálnak hogy nincs barátnőjük. Valakik nem képesek ráncbaszedni magukat.
2016. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És mit zavar ez téged? Ha nem lesz barátnője, az nem a te gondod.
2016. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Látom utolsó nem jött le, hogy nekem tetszik az a pasi. Csak ciki úgy nyomulni, ha szemkontaktus nincs, vagy csak akkor, ha nem látom, és lebukik. De emiatt én sem merem mindig nézni. Szerintem fura neki, hogy nézem, nem tudja mire vélni, nem egy átlagos viselkedésű férfiúról van szó
2016. jan. 17. 17:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem jött le, mivel azt írtad hétköznapi dologgal szólítottál le egy látásból ismert pasit, nem azt, hogy ismerkedési szándékkal.

Vagy mindenkivel félénk típus, (én is), vagy tetszettél neki és emiatt félénk, vagy nem és így hárított.

2016. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De volt olyan is, hogy hátranéztem rá, érdekes, akkor nem volt lent a tekintete. De rámnézett, de elkaptam a fejem, meg hülye pofát vágtam! Ő is elég komoly volt. Utána elváltak útjaink
2016. jan. 17. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!