Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A világ legszebb lányát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ legszebb lányát szemeltem ki. Hogy a fenébe hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Akár hiszitek akár nem majdnem egy órája fogalmaztam ide a kis mondandómat - persze a szokásos reggeli tevékenységeim közbe - mire lemerült az ipad szóval most nagyon ingerült vagyok és ezért egy összecsapott béna leírást fogtok kapni az eredeti helyett ami nagy élmény lett volna de komolyan mondom!


Szóval ahogy a kérdés és mutatja egy olyan csajt szemeltem ki aki sokkolóan szép - nektek is bejönne mindegy hogy fiúk vagy lányok vagytok higgyétek el - ilyen lányt még sosem láttam egyszerűen tökéletes , pedig én mindig a legjobb csajokat szúrtam ki de mellette mindenki eltörpül. Én sem vagyok azért egy olyan átlagos fickó, az arcommal sosem volt gond inkább mentális problémáim vannak amik ráadásul elég sokrétűek. 21 vagyok és egyetemre "járok" és megtudtam hogy "ő még csak most 17" de már hívták párszor külföldre modellkedni és szépségversenyt is nyert(ami mondjuk nem nagy cucc) szóval van egy olyan sejtésem hogy ő is tudja ,hogy nem egy rossz nő. Külsőre így mai szemmel (instagram, facebook stb) teljesen átlagos lánynak tűnik a szokásos sikersztori van neki is előadva képek ahol külföldön van képek ahol fesztiválon van képek valami menő helyen képek az alakjáról (ahhh) képek a kutyájával szóval értitek.

Rendes lánynak tűnik. Biztos csak a barátnői rángatták el szigetre meg soundra :D

Viccet félre téve mivel már nem vagyok 15 éves így nem idealizálom őt de értelmesnek tűnik. Mármint normális lánynak aki nem sík hülye, sőt jó suliba is jár.

Nagyon kellene ő nekem, de számításaim szerint leghamarabb kb jövő ilyenkorra kezdeném meg becserkészni mivel addigra már normálisan ki tudom gyúrni magam és talán addigra megjönne a rendelésem ha be tudnék újítani egy szép új mercire vagy audira (kis nyári projekt).

Most sem vagyok (annyira) gyík de az ,hogy újra formába lendüljek és tökéletes testem legyen (lehengerlő testi erőm mellé :D) amúgyis tervben van és egy mercinek is örülnék :) Szóval összekötném a kellemeset a hasznossal és azért ezek megnövelik az ismerkedési faktort legyünk őszinték. Most meg nem mernék még kezdeményezni mert egyszerűen annyira félek ,hogy elcseszem és ha egyszer elvágtad magad már nincs visszaút.

Sajnos nem vagyok olyan típus akinek a semmire is fenenagy önbizalma van, én inkább maximalista vagyok és ha valami nem tökéletes nem vágok bele. Ne tudjátok meg hány lányt hagytam már ki emiatt, de úgy látszik ez már nem fog változni.


Szóval szerintetek? Hogy lehet egy ilyen csajt meghódítani? Írjatok valami értelmes gondolatot. Ja azt elfelejtettem ,hogy eddig kétszer láttam mindkét alkalommal elmentünk egymás mellett az utcán - a másodiknál pedig tuti hogy megnézett, mármint nézett rám nagy szemekkel... hosszan...

Persze lehet mindenkivel ezt csinálja nincs kizárva. Szóval mit csináljak? Jóindulatú tanácsokat várok.



2016. nov. 21. 09:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%
Szerintem hülyeség várni, lehet ő csak arra vár, lehet nem. Ha most lepattint , ami igazából nem is lepattintás, csak hívd el simán egy kávéra, akkor se ástad el nála magadat, főleg ha később meglát kigyúrva és mercivel, ahogyan mondtad. Bár ha normális lány, akkor azokat letojja, max jobban fog hozzád vonzódni a külső miatt.Ha külföldön modellkedik, akkor én a helyedben már most futnék próbálkozni...(olyan szempontból értem, hog
2016. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
22%
* (olyan szempontból értem, hogy külföldön nem nehéz találni magadnak valakit). Mellesleg egy beszélgetést megérne, kiderülne, hogy milyen személyiség. Ha h*lye p*csa lenne, de extrém szép, akkor én nem állnék le vele, inkább legyen egy normális, de intelligens párom.
2016. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy megnézett, abszolút nem jelent semmit. Rengeteg embert nézek meg énis, de mégse érdekelnek. Az meg, hogy kinezed belőle, hogy csak az izomra, meg az audira megy, kifezetten tiszteletlen. Egyébként kifejezetten ostoba szemlélet ez a "csak akkor vágok bele mindenbe, ha minden tökéletes", már ne haragudj. Márcsak azért is, mert nem lehet tökéletesen belevágni semmibe. Lehet, hogy külsőre nem jössz be neki, akkor se nagyon gyúrsz. Vagy mondjuk nem tart elég intelligensnek/lazának,az állás amit csinálsz nem tetszik neki. Vagy ha bejön neki ez a modell dolog, akkor lehet hogy anyagilag is kialakul egy olyan helyzet ami nem fog neki imponálni. Egy ilyen lány azt kap meg akit akar, ugyhogy amíg te gyűjtögetsz, meg gyúrsz, biztos fog magának találni valakit. Sajnálom, hogy nem vagyok pozitív, de ezt hivjak realistanak
2016. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén remélem, hogy nem egy buta lány, aki összejön egy ilyen felszínes pöccsel, mint amilyen te vagy.
2016. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon bájos... :) és mondd, milyen mentális problémád vannak? :) Csak érdekességből kérdem, hogy jól tippelek..
2016. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nos nálunk itt van Palvin Barbi (csak hogy valakit vizonáljak is magam elé), aki tök átlagos, normális (modellekhez mérten) lány. Ha belőle indulok ki, akkor én nem várnék. 1 év hosszú idő, és addig ő is megtalálhatja a lovagját.

Ha pedig hosszútávra tervezel vele (és szavaidból úgy veszem ki ) akkor ezt a formád is szeretnie kell, mert megbetegedhetsz pl. és az izmok oda, a merci sem élethosszig tartó valami (mert van elavulása, plusz pénzügyileg sem lehetsz mindig a toppon).

Az a plusz ami benned van, az nem az izom, és a kocsi. És teszem hozzá: normális lányt nem fogsz vele meggyőzni, hogy te ettől vagy főnyeremény.


Én is azt mondom, hívd el most. A jó párkapcsolat titka az időzítés és a szerencse. Tudom hogy ez kiábrándító, de nekem ez a tapasztalatom. Nem mindegy a mikor és nem mindegy a hol. És felesleges munka megy kárba, ha 1 év múlva ott vagy egy tipikus Jhonny Bravo szerepben, minden klappol, de a nő már rég foglalt. Versenyt futsz az idővel, ha valóban gyönyörű.

2016. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg maximalista vagy, soha nem lesz tökéletes, hidd el. Egy kicsit én is ilyen vagyok, de már rájöttem, hogy a mában kell élned. Mindig van feljebb, és neked soha nem lesz elég, amid van.

Próbálkozz, talán bejön. Ha nem, akkor c'est la vie. Mint írták, a siker titka az időzítés és egy jó adag szerencse. Hátha szerencséd lesz.

2016. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Így van, de gondoljatok bele. Ő megteheti hogy a legjobbak közül válogat. A legsikeresebb, legjobb testű legszebb arcú legjobb fej stb... Ő megteheti és miért ne élne vele?

Persze lehet addig foglalt lesz de lehet hogy nem. Nagyon körültekintő szeretnék lenni az ügyben, viszont nem akarok abba a csapdába sem esni hogy mindig csak várok várok várok és várok aztán sosem jön el a "pillanat" - ami már valószínűleg rég elúszott.

Egyébként ez csak egy feltevés volt de azért látom volt aki megsértődött ezen is, hogy én azt merem feltételezni hogy egy nőnek számít a kocsi meg a jó test :D Mikor mindenki tudja ,hogy a nők kizárólag a belső értékekre hajtanak a lehető legcsúnyább legszegényebb legéletképtelenebb embert keresik! Na persze :)

Nem kell álszenteskedni itt én is őszinte voltam. Voltam én már nagyon jó formában , a mostaninál kb kétszer nagyobb testtel és skálázni lehet a különbséget a lányok hozzáállásán. Tapasztalatból mondom! Higgyétek el. Ez nem felszínesség.

A mentális problémák alatt meg nem kell tudathasadást képzelegni, nem ennyire súlyos a helyzet :) Csak jelenleg nem vagyok kibékülve magammal sem külsőre sem belsőre , szeretnék fejlődni és normális önmagam lenni, mert így úgy érzem nincs esélyem.

Kicsi az esélye ,hogy a lány megérzi hogy valakibe több van és felkarolja meg ilyenek. Inkább lekoccolják az embert vagy átrakják a simogató zónába jóhavernak.

2016. nov. 21. 12:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden nőnél van jobb nő. Ne stresszelj rajta!
2016. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

1.) 1 év múlva lehet már komoly barátja lesz, és akkor örökre, vagy hosszú évekre elfelejtheted hogy esélyed lenne nála.

2.) Amennyire most félsz a lekoptatástól, annyira a kocsival és az izmokkal együtt is fogsz félni ugyanúgy, figyelmeztetlek.

3.) Ha bejössz neki, akkor autó nélkül is érdekelni fogod, ha pedig most nem érdekled, akkor autóval sem fogod érdekelni. Hidd el, így működünk, nem ahogy te gondolod.

4.) Gyönyörűszép, esze is van, de együtt lenni valakivel, az egészen más dolgokon múlik. Hogy azt élvezd hogy együtt vagytok, az kell, hogy illjen össze a lelki világotok, elveitek, habitusotok, és a személyiségét kell a szívedbe zárnod. Ez egyelőre igen plátói, és lehet nem is lenne jó neked vele. Ezért felesleges egy évet várnod egy léggömbre, mert mi van ha kipukkad amint hozzáérsz.

5.) Egyébként mindenkinek más az ízlése, attól még hogy számodra ő a legszebb akit csak láttál, más számára lehet átlagosan szép, mert más dolgokat lát nagyon szépnek. Másféle arcot, másféle alakot. Kíváncsi lennék erre a lányra nagyon, de van egy olyan sejtésem, hiába kérek linket vagy képet, nem küldesz úgysem. Azért ha mégis, itt vagy privátban mutathatnál valamit. :)

20/N

2016. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!