Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így hogy lehetne társat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy lehetne társat találni?

Figyelt kérdés

Őszintén leírom a helyzetet.

Adott egy nő, pici gyerekkel, egy albérletben a gyerek apjával, aki sorozatban megcsalta, nyilvánosan van neki más, de anyagi, családi háttér hiányában nem tudnak 2 fele menni.


Egy baratnőmről van szó, nem én akarom helyette megoldani az életét, és nem keresgélni szeretnék neki.

Igazából csak a kilátások érdekelnek, és hogyan lehet így találni valakit.


(A "gondolkodott volna előbb", "rába$zott", és hasonló véleményeket is megértem, de ezt most hanyagoljuk, nem ezekre van szükség jelen esetben, úgyhogy ezzel ne fáradjon senki! Köszönöm!)



2016. nov. 21. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem kellene,pláne úgy,hpgy együtt lakik a gyerek apjával!

Amúgy meg mi közöd hozzá?

2016. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Amint lehet, a gyereket be kell adni bölcsődebe, a baratnodnek pedig elmenni dolgozni.

Ahogy van saját keresete, több lehetősége van onallosodni a picivel.

Szar helyzet...

2016. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Szülői segítség a gyerekneveléshez, hogy addig a saját életét rendezze, társkeresés esetleg külföldiek vagy külföldre utazni tervező férfival, hogy sokkal jobb anyagi körülmények közt legyen, egyenlőre ezeket tudnám tanácsolni.
2016. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd végzettségéről tudhatunk valamit?
2016. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok közöm valójában tényleg nem lenne, de lényegében a legjobb barátnőm, akinek tul.képp senkije nincs (se szülők, se család, semmi).
2016. nov. 21. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak ezek alapján nehéz megmondani,hogy/hol találhatna társat.

Van-e szülői háttere?Tud-e valaki vigyázni a gyerekekre amíg esetleg Ő találkozik valakivel?Lelkileg mennyire instabil ilyen háttérrel?A gyerekei apja zaklatja, vagy békességben élnek?

szerintem nem lehetetlen, de nagyon nehéz.

Ki kell mozdulnia, ezért is kérdeztem,hogy a gyerekek mellett ezt meg tudja-e tenni?

De - bár ez nem társkeresős oldal - itt is ismerkedhet. Tárja fel Ő a történetét, a szándékát a kapcsolatteremtésre.

Egyáltalán Ő szeretne ebben a helyzetben ismerkedni?

2016. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos ami sajnos tapasztalat. Több anyukàval is ismerkedtem tàrskereső oldalakon. Apuka ott külön élt volt pàrkapcsolata. Mégis amikor megtudtàk, hogy randizni akar velem a gyerekük anyja megfenyegettek pàran, hogy az ő gyerekükhöz idegen pasi nem közeledhet. Apa képüket féltették. Na meg köztudott az hogy sok egyedülàlló anyuka visszavárja a gyerek apjàt... Ezt most nem fejteném ki . Szóval elképzelem a szituàciót ahogy az apa balhézik az új pasival. De tegyetek egy próbàt a làny mondja azt randizni megy és készűjön is el smink frizura. apuka vigyàzzon a gyerekre. Vagy te kedves kérdező legyél a gyerek vigyàzó. Baràtnőd addig sétàljon egyet. Ha akkor nem fog őrjöngeni a pasi akkor érdemes bele kezdeni. Most kevés az olyan pasi aki csak úgy magàhoz költöztet 2randi utàn egy alacsony jövedelmű kisgyerekes nőt.
2016. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maónika Show:). Tipikusan az ott làtható tàrsadalmi réteg. Az új baràtnőt, hogy nem zavarja a szituáció? Majd ő is terhes lessz aztàn a géppuskaf..u pasi tovàbb àllhat. Kérdező! Te értelmesnek tűnsz agyilag rakd helyre baràtnődet első lépésként. Köszönöm a lepontozàst :)
2016. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, tisztában vagyok vele, hogy ez a helyzet elég ciki. Próbálok hatni rá, néha megy, több-kevesebb sikerrel.

(Amit a 7-es ír, pedig volt szerencsém megtapasztalni, ismerős terep.)

2016. nov. 22. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ràd gondoltam kérdező, csak egy màsik kérdésnél rengeteg unatkozó feminista karrierista nő lehurrogott..
2016. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!