Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg ilyen nehez normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ilyen nehez normalis tarsat talalni?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok. A komolyabb féle. Eddig még sosem volt párkapcsolatom, csak az ismerkedésig jutottam. Mindegyik felnőtt férfi volt, 25 felett. Aztan megszakadtak a dolgok. A kornyezetemben nem sok férfi van, vagy akik igen, azok 30+ (munkahely) vagy az egyetemen, de ott meg nem igazan talalkoztam meg komoly sracokkal. Lassan remenytelennek erzem a dolgot, főleg, hogy korulottem kb mindenki foglalt. Hogyan tudnek komoly szandeku, normalis ferfiakkal ismerkedni ?

2016. nov. 16. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

34 éves férfi vagyok. Szintén zenész.


Ha rám hallgatsz, nem társkeresőn és nem is a munkahelyen nézelődsz, hanem nyitott legyél az ismerkedésre bárhol és bármikor! Nincs kőbe vésve hol lehet ismerkedni és hol nem, adj esélyt a férfiaknak, még ha béndzsának is tűnnek első blikkre. ;)

2016. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%

20 évesen nem 25 felettiekkel kell ismerkedni. Lehet a korkülönbség miatt nem működik.Vagy apakomplexusod van,de egyikben sem találod az apád,érthető okokból?:D

18/L komoly kapcsolatban egy 19/F-vel.

2016. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ismerkedtem mar korombelivel is, de nem sokaig tartott, mert nem egyezett az ertekrend.
2016. nov. 16. 11:21
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Hasonló helyzetben, jelen! Fogalmam sincs, hol találhatnál. Ne keresd és jön magától. 25/F
2016. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Igen, nehéz, ha komoly, valódi társat keresel ,akkor bizony lehet, hogy még hosszú éveket kell rá várnod. Ha csak simán egy kapcsolatot, az bármikor összejöhet, de az esetedben nyilván nem erről van szó.

Én 25 éves vagyok és még mindig az igazi nőre várok, nem arról van szó, hogy bármi bajom lenne a lányokkal,vagy éppen velem, egészséges önbizalommal rendelkezem, vannak céljaim ,terveim, sokan helyesnek tartanak stb. csak egész egyszerűen szerencsétlen vagyok a szerelemben, összesen 3 lánnyal találkoztam eddig, akikkel komolyabban összejöttem volna, de nekik pont nem kellettem, emellett több olyan lányt is megismertem már, akik meg velem akartak párkapcsolatot, csak éppen én nem akartam tőlük. Nálam a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak(nyilván a vonzalomnak meg kell lennie, de nem vágyom topmodellekre). Olyan lánnyal pl. sosem fogok kavarni, aki nem komolyra tervez.

2016. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
utolsó, orülok, hogy vannak komoly ferfiak itt is :)
2016. nov. 16. 11:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Normális társat találni nehéz, ez tény. Mostanában egy kicsit ráuntam az egy éjszakásokra, szexkapcsolatokra, szóval örülnék egy normális lánynak, de az ilyet nem lehet erőltetni. Minél inkább akarod, annál nehezebben fog összejönni.

A "komolyság" kihangsúlyozása viszont egy kicsit a ló másik oldala, szerintem. Nézzünk egy induló kapcsolatot: alig ismered a másikat, hogy lehetne a kettőtök kapcsolatára a komoly jelzőt alkalmazni? Első randin már a gyerekeke nevén vitatkoztok, vagy mi? Szerintem ha valakik kapcsolatot keresnek, és később beleszeretnek egymásba, akkor az komoly kapcsolat lesz. Ha nem, akkor hiába ismerkedtek úgy, hogy ők bizony komoly kapcsolatot akarnak, soha nem lesz az.

A másik meg, hogy neked még soha nem volt semmilyen kapcsolatot. Nyilván vannak olyanok, akik az egész életüket egy emberrel élik le, de nagyon ritka. A kapcsolatok kezelését is tanulni kell. Arról nem is beszélve, hogy elég ijesztő tud lenni, ha a lány már rögtön a közös életet tervezgeti.

2016. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne korlátozd magad ilyen-olyan helyekre, felületekre, bárhol, bármikor jöhet valaki, akivel találkozol és rögtön megtaláljátok a közös hangot. Ne vesd el sem a társkeresőt, sem az egyéb fórumokat, én pl itt ismertem meg egy exem, akivel másfél évig jól elvoltunk együtt. Mindemellett sokat kell társaságba járni, szórakozni, hogy egyrészt ne csak a görcsös társkeresés töltse ki az életed (húsz évesen főleg ne, de egyébként is ez meglátszik az emberen), másrészt meg úgy több embert megismersz. Az meg egyáltalán nem biztos és kőbe vésett szabály, hogy buliban csak könnyed, komolytalan kapcsolatot lehet kialakítani, én egy szórakozóhelyen ismertem meg a férjem. Nyitottnak kell lenni, esélyt adni magadnak is, hogy megismerjenek és másokat is megismerj.


Egyébként egyetértek egy korábbi válaszolóval, ez a görcsösség, a "komolyság" keresése kicsit túlzó, ez elriaszthatja az embereket. Az nyilván rendben van, hogy alapvetően egy komoly szándékú emberrel szeretnél normális kapcsolatot, én is mindig így álltam hozzá, szerintem ha nem az esküvőre készülsz a kapcsolat egésze alatt, akkor nincs is értelme, de ezt erőltetni nem lehet. Elkezdtek randizni, ismerkedni, és majd kialakul, hogy mi lesz ebből, hogy ismét személyes példát hozzak fel, a férjemmel csak komolytalan kavarásnak, szexkapcsolatnak indult az egész, tartott is az első szexig, onnantól kezdve máris átformáltuk a paramétereket, és lám, most boldog házasok vagyunk. Fiatal vagy még, nem szabad ennyire görcsösen elvetned magadtól minden egyéb lehetőséget, mert egyrészt nem tudhatod előre, másrészt ha nincs semmilyen tapasztalatod és viszonyítási pontod, akkor soha nem is fogod tudni előre.

2016. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

A komoly alatt azt ertem, hogy celtudatos ember legyen, ne az aki lóg a semmiben, meg a kapcsolat komolysagat tekintve, hogy tenyleg megismerjuk egymast, nem csak alkalmi dolgokat keresunk. :)

2016. nov. 16. 12:59
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Akkor nem csak a fiatalabb korosztályokban ?

Korombeliek komolytalanok, idősebb lányok, fiatal nők meg "gyerek"-nek néznek. Valahol érthető, de lehetséges, hogy nem kor alapján kellene ezt eldönteni.


Szerintem korodbeliek között is akad bőven komoly srác.. Csak lehet kívülről nem úgy néz ki.

Szóval ne érezd reménytelennek, előfordul. Légy nyitott és hidd el, téged is keres valaki. :)


17/f

2016. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!