Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hallani akarja egy hangomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hallani akarja egy hangomat egy pasi, akkor komolyabban érdeklem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de eddig azt szoktam meg, hogy akikkel eddig randiztam, mindenki csak szexet akart, és csak facebookon beszéltünk, volt olyan, aki még a számomat sem kérte el.


Ez a srác viszont nagyon ragaszkodott hozzá, hogy adjam meg a számomat, sőt fel is hívott tegnap este, és beszélgettünk egy csomót, kérdezgetett, miket szoktam csinálni meg ilyesmi, pedig még nem is randiztunk meg semmi, csak az egyetemről ismerem, ott beszéltünk párszor.


Ez jelenthet valamit, vagy csak én képzelem bele?


2016. nov. 22. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Én néha csak felhívok egy prostit, de nem megyek el nála. Olcsóbb mint az emelt díjas szextelefon.
2016. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy érdekled, és majd pár randi után kiderül, hogy mennyire lesz ez komoly.

Nem kell nagyon beleélni magad, de szerintem nem csak szexet akar.

2016. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez alapján nem lehet megítélni. Az is lehet,hogy valóban a hangod szerette volna hallani, vagyis inkább azt,hogy mennyire vagy értelmes, mennyire tudsz kommunikálni.

De lehet ennek az ellenkezője is, bár nem hiszem,hogy erre külön időt szánna.

Viszont van olyan pasi akit már a női hang - főleg ha erotikus- felizgat..

De adja neki esélyt,találkozzatok és majd kiderül mit szeretne.

Lehet,hogy egy romantikus alkat, aki a személyes találkozótól tart egy kicsit, könnyebben veszi az akadályt ha nem állsz Vele szemben rögtön.

2016. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!