Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszejonne velem komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonne velem komolyabban is ez a német pasi?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival nem vmi helyes viszont én Berlinben szeretnék élni, ő nsgyon szépnek tart... Ez elég ahhoz h kikoltozzek? Amúgy elég gazdag, mindig oda megyünk ahova én szeretnék meg mindig dicser :)
2014. nov. 21. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még elég kevés egy kiköltözéshez!!

Mi lesz akkor ha kimész aztán egy-két hónap után meg elküld?? Várnék még a helyedben!

2014. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kellene inkább felnőnöd kicsit?
2014. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányok, ugye hogy nem a pénz számít?

Ásd el magad...

2014. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekből kiköltöznél hozzá, akihez valószínűleg sosem fogsz vonzódni, de sok a pénze és kb. ez az egyetlen megnyerő tulajdonsága a számodra...?


Tehát kefélnél vele, azért, mert gazdag és mert kinyalja a segged... tudod kik csinálják pénzért! :) ;)

2014. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nettó prosti vagy. Ennyi.
2014. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na. Trollok, pukkadjatok. (Nem válaszoltátok a kérdésre.)

Nos, én se tudok sokmindent mondani, mivel nekem nincs tapasztalatom a német pasikról.És nem elég infót írtál le róla..:(

Viszont.


Végre megtaláltam, amit kerestem.

- Hány évesek vagytok?

- Honnan ismerted a német pasit?:o

- Szeretném, ha beszámolnál, ha elköltöztök Berlinbe.:)


Ugyanis...én odavagyok -az idősebb- pasikért.. Imádom a Berlint, ahhoz képpest, hogy nem jártam kint..még!

Ezért, jó lenne, ha megosztanád a kis tapasztalataidat velem.:)

Mert engem nagyon érdekelne..és reménykedek, hogy az igazim német lenne...

Köszi!:)


(Ha mégis kiköltöznél vele, készülj fel. "Készíts" elő az otthonod, biztonság kedvéért. Ha netán máshogy alakulnak a dolgok..na az anyagilag is rendben legyél!


17/L

2014. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!