Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a próbléma, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a próbléma, hogy nem találok egy komoly kapcsolatott? 28/F

Figyelt kérdés
6éves kapcsolat végeztével azt hittem könnyebb dolgom lesz újkapcsolatott kialakítani. Másfél év elteltével rájöttem, hogy nem megy olyan könnyen már, mint fiatalon. Úgye akkor nem dominált semmi, csak a belső és külsőségek....Most meg arra a következtetésre kellett jutnom, hogy már ilyen korba a helyeszkedés számít csak.... Jó! Tisztelet a kivételes hölgyektől!
2016. nov. 24. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy, ahogy itt sokan mondják, hogy az aki korán kezd csajozni, azon meglátszik, meg tapasztalt lesz meg mit tudom én, és emiatt később is sikeres lesz. Aki meg x évig szűz volt az már az is marad. Ez hülyeség. Ez egy tipikus kifogás a vesztes pasiknak, miért nem találnak barátnőt. A valóság az, hogy ez kicsit a szerencsén is múlik, én például 16 évesen a 800 fős gimi legszebb csajával jártam, mert szerencsém volt, pont olyan volt a zenei ízlésünk meg minden és ezért összejöttünk. Amúgy azóta is alig volt barátnőm és teljesen sikertelen vagyok. Egyszerűen szerencse is kell ehhez, sajnos nem megy semmi akkor ha nem tetszel meg a nőnek.
2016. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csökken a normális emberek száma. De vannak még..!
2016. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz társat találni :( 30N
2016. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez is olyan, mint az életbe bármi. Tenni kell érte valamit..
2016. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Változnak az igények. Mind a nők, mind a férfiak részéről.

Ez nem csak a férfiakat érintő probléma.

"nem megy olyan könnyen már, mint fiatalon" 28 évesen tényleg, hogy megöregedtél... :D

2016. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Személyszerint próbálok tenni érte, de valahogy akkor sem találok alkalmas partnert egy komoly kapcsolatra. Utolsó válaszolonak meg annyit, hogy nem arról van szó, hogy 28évesen öregnek érzi az ember magát, hanem az, hogy tízen évesen nem kellett annyi igénynek megfelelni... Meg ha találok is egy normális jelöltet, akkor mindig vannak zavaró tényezők. Bár lehet hogy én vagyok túl elfogult, de nálam már a gyerekes anya kizáró ok.
2016. nov. 24. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Tizen évesen, alapvetően az ember nem feltétlenül élete párját keresi. De a te esetedben lehet hogy tévedek. Ahány ember, annyi féle igény. A boldog párkapcsolatért kell áldozatokat hozni. És vannak olyan

"zavaró tényezők", amiket el lehet fogadni idővel.

Ne add föl! :)

2016. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem hamar találok olyan nőt akivel lehet komolyan tervezgetni...
2016. nov. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!