Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gond e hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond e hogy 18 évesen komoly kapcsolatott szeretnék és nem csak lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés
(tudom hogy nem tudok fogalmazni és irni igazán akit ez zavar elnéuzést)18/f

2014. okt. 3. 12:39
 1/8 Noydra ***** válasza:
Nem, miért lenne az?
2014. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem 1 lány mondta hogy semmi más nem lehet mivel ők "élvezni" akarják az életet a nagy ő előtt a sok lehetséges pasival
2014. okt. 3. 12:43
 3/8 Noydra ***** válasza:
Nekik nem lány a hivatalos nevük.
2014. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
erre nincs más...
2014. okt. 3. 12:45
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem hányinger, ha egy tizenéves lány millió szexpartnerre vágyik. Ezeknek valóban nem lány a nevük. Én 28 vagyok, de amikor én voltam 18, akkor még teljesen másképp gondolkoztak a fiatalok. Szerencsére. Remélem ez az állapot, amit a mai fiatalok művelnek (tisztelet a kivételnek) nagyon hamar megszűnik. Szerintem meg az a jó, ahogy te gondolkodsz, és maradj ilyen, mert egy olyan "lánnyal" sosem lesz normális kapcsolatod, ahol számolja a skalpokat. És hűséges sem lesz. Van azért még rendes korodbeli lány. Remélem!
2014. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy egyre kevesebben gondolkoznak így. Azok a csajok mind ribik, de kell hogy legyenek olyanok mint te. Olyat keress, a többi nem ér semmit.
2014. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Éld az életed!

Mindenkinek meglesz a végén a saját története, amire vagy büszke a végén, vagy nem.

2014. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én már 15 évesen is azt akartam:) félig-meddig össze is jött, ismerek olyan párt akik 7 éve vannak együtt... a lány 21, a srác 22 tehát nem lehetetlen :) és nem is gond hogy azt szeretnél, majd összejön
2014. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!