Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ápolt, igényes, csinos nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt, igényes, csinos nők! Ti miért vagytok egyedülállók?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra az esetre gondolok, amikor tényleg nincs senkitek, nem dugtok senkivel, hanem érzelmileg/fizikailag is egyedülállók vagytok? Kort is írjatok!
2016. nov. 24. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem akarok cseléd lenni.
2016. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Már nem vagyok az, de volt egy hosszú idő, amikor az voltam. A legtöbb pasi, aki nekem is tetszett külsőre, az csak megfektetni akart, arra viszont nem voltam vevő, így inkább egyedül voltam. Én nem tudok sajnos olyannal kapcsolatban élni, aki külsőre nem az esetem és mindig úgy gondoltam, fiatal vagyok még ahhoz, hogy csak azért legyek valakivel mert egyedül nem jó. Mindig hittem benne, hogy majd találok valakit, addig meg dolgozom, fejlesztem magam.. és ígyis történt..:) 26/N
2016. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Mert minden ellenére nincs rám érdeklődés...

24/L

2016. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
mert idióták
2016. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Kiállhatatlan vagyok, unalmas és irreálisan magas elvárásaim vannak. :)
2016. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem találtam még eddig olyan férfit, akivel komolyan lehetne tervezni, és nem egy pár hónapos laza kapcsolatra vágyik. Mert erre nem vagyok vevő.


25N

2016. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert elváltam (saját szabad elhatározásomból egy olyan házasságból, amiben már nem éreztem magam jól és nem tudtuk helyrehozni) és nem kevés idő eltelt, mire újra azt kezdem érezni, hogy nyitottan, érdeklődően, magabiztosan és lelkileg is egészségesen, várakozással tudnék egy új kapcsolathoz állni, ismerkedni.

39

2016. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert örülök, hogy hazajövök délután és végre egyedül lehetek. Nekem egy párkapcsolat túl sok lenne az emberekből.

Meg az elsővel is egyetértek, nem tetszik a nők helyzete a párkapcsolatban, a szexben.

2016. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor így éltem akkor az azért volt mert nem vágytam komoly kapcsolatra, és szexre sem találtam megfelelő partnert. Azóta már van szexkapcsolatom.

Kedves kérdező, ne légy ilyen naiv, pont ez a baj az ápolt és csinos nőkkel, hogy a nagy részüknek van kivel dugni :D

2016. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: nem vagyok naív :P Tudom, hogy egy igényes, ápolt, szép nőt mindig kefél valaki :/:D
2016. nov. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!