Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is emiatt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is emiatt már felszínes vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapom, hogy felszínes vagyok, de nem értem, hogyha már viszonylag sokat foglalkozok a külsőmmel, és csinos vagyok, miért ne lehetnének elvárásaim...

Amik ráadásul nem is olyan nagyok. 18/L



2015. júl. 21. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na mesélj, mik az elvárásaid? :)
2015. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
le kellene írnod mik ezek az elvárások, mert így semmit nem tudunk mondani
2015. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert a "sokat foglalkozom a külsőmmel" normális esetben női tulajdonság. Az enyhén szólva is nevetséges, hogy ezt manapság a fehérnép elvárja ezt a férfiaktól.


Ti nők a férfiak nélkül is állandóan vásárolgatnátok és versengenétek, hogy melyikőtök a jobb nő. Szóval nem kell ez az álszent duma, maradjunk abban, hogy te magadnak akarsz tetszeni mert így érzed nőnek magad, ne kend a férfiakra.


Egyébként igen, ennek tükrében felszínes vagy.

2015. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legyen minimum 183 magas, ne legyen se dagi, se vekony, aranyos testalkata legyen, apolt legyen, igenyes, jokepu, es legyen vmennyire stilusos.
2015. júl. 21. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak elvárásai, ez vitathatatlan.


Az is lehet, hogy aki ezt mondja, csak azért teszi, mert nem tetszett neked. De sorold fel milyen igényeid vannak és mit tudsz cserébe nyújtani.


Számomra például édes kevés az, ha foglalkozik a külsejével, de belülről egy nulla.

2015. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg nagyok! De te dolgod.

Csak annyit kérdeznék miért pont 183?:D

2015. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A felszínesség azt jelenti, hogy csak és kizárólag a külső jegyek, külső tényezők alapján döntöd el valamiről, hogy tetszik vagy sem, kell vagy sem. Ha pl csak azért veszel egy autót, mert "cuki" (én ilyen vagyok :D ), és fogalmad sincs róla, sőt, nem is érdekel, hogy mennyit fogyaszt, milyen a gyorsulása, egyáltalán diesel vagy benzin kell-e bele, akkor az egy felszínes döntés volt. Ha viszont úgy választasz egy autót, hogy mérlegeled, anyagi helyzetednek és reális érzékednek megfelelő legyen a fogyasztása, megfontolod, hogy hát igen, városon belül fogod használni, gyakorlatilag autópályára max évente egyszer mész vele, akkor jobb lesz a diesel, ésatöbbi ésatöbbi racionális érvekkel döntesz, majd az ezeknek a paramétereknek megfelelő autók közül azt választod, ami ránézésre jobban tetszik, akkor NEM vagy felszínes. Csak nyilvánvalóan ha megteheted, ugyanazon tulajdonságú, felszereltségű járművek közül azt választod, ami a szemednek és szépérzékednek is kellemes. Ebben semmi felszínesség nincs, minden értelmes ember ezt tenné.

Az autós hasonlat a férfiak miatt lényeg, de bízom benne, hogy azért neked is átjött a mondanivalóm.

2015. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
troll kérdés :)
2015. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mert 183 vagyok magassarkuval

Szamomra ezek full alap dolgok...

2015. júl. 21. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem ebből annyi meg van, hogy 190cm vagyok, se nem dagi, se nem vékony, viszont a lábaim gyengébbek a felsőtestemnél (aránytalan), nem vagyok jóképű és ha az igényes, ápolt azt jelenti, hogy márkás cuccokban jár...
2015. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!