Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem olyan fontos a fiatalság egy férfiban? Pl egy 30 éves nőnél nemhogy előny, de hátrány is ha a férfi még csak 25?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez így van.
2016. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy átlagos nő nem gyereket keres komoly kapcsolatra.
2016. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Alapból a 25 alatti pasikat nem lehet és nemis szabad komolyan venni,mert csak csalódás lesz a vége.Még nem élték ki magukat...persze 25 felett se mindenki,de én azalatt komoly kapcsolatot nem kezdek senkivel.

20L

2016. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Yes. De azért 25 évesen nem kell elásnod magad, csak próbálozz 20 éveseknél 30 helyett. Ritka az a nő, aki bírja, ha a pasi fiatalabb.
2016. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

#3


Látom "20/L"... A 25 alatti nőkről is ez a véleményed, mint a srácokról, vagy itt beindul az, hogy "az más dolog"?

2016. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Nálam biztosan hátrány! 30 évesen nem kezdenék 25 évessel az biztos! Volt már pár fiatalabb pasim, és az utolsónál megfogadtam h soha többet fiatalabb sráccal nem kezdek. Engem alapból egy elég komoly, érett lánynak tartanak, jóval érettebbnek, mint a korosztályombeliek (ezt most nem nagyképűségből mondom). Kivétel nélkül, aki ismer azt mondja, hogy szerinte hozzam minimum egy 7-8-9 évvel idősebb férfi illik és ezt én is pont így érzem. Korombeliekkel soha nem tudtam normálisan, komolyan beszélgetni.. Teljesen másképp látták és fogták fel a dolgokat, mint én. Komolytalanok és éretlenek voltak. Persze biztos van kivétel, de hogy én nem fogom azt keresgélni ennyi pofára esés után az tuti.

Szóval nálam mindenképp hátrány ha fiatalabb a srác, olyannyira, hogy nincs esélye.

2016. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
25 éves nő vagyok, a barátom 22. Maximálisan komolyan lehet venni, lehet vele tervezni. Primitívség csupán kor alapján ítélkezni bárkiről is.
2016. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
#5 mivel nőkkel nem kezdek kapcsolatot,így nem érdekel,hogy ők milyenek 25 alatt :D Viszont pasikban van tapasztalatom,mivel sokkal ismerkedtem már és a kb 25 alattiak olyan 90%-a vagy alapból csak szexre megy,vagy csalja a barátnőjét.Most lehet lázongani,de ez sajnos így van,ebben a korban kevés a hűséges,érett pasi(és gondolom ez a lányokra is igaz).Nem mondom,hogy nincs,mert van jócskán,de nem akarom azt,hogy összejövök egy 20 évessel és 1-2 év múlva közli,hogy ő még csajozni akar.Jártam már így.
2016. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem pedig primitívség, azt hinni, hogy általános igazságot vonhatsz le az alapján, hogy találtál egy-két kivételt.


Igen, nem minden 25 év alatti férfi komolytalanabb, mint egy 30 éves nő és van köztük biztos olyan, akivel lehet tervezni, de a többésgre ez sajnos nem igaz.

2016. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Látsz te ezen az oldalon igazi önálló gondolkodású egyéniséget? Csomó nő jön a sablon süketelésével, nem a jelenlegi életfelfogásával, véleményét közli, hanem régi beakadt energiákból táplálkozó meglátásokat. Pont ilyen az is, amikor valaki pusztán a kora alapján megítél egy embert, ld. társkeresők veszélye stb. Roppant beszűkült tudatállapotra vall az, hogy pl. a #6-os válaszadó is azon a véleményen van, amin. Hiszen ez nem a jelen, hanem a múlt felidézése. Tehát volt néhány rossz tapasztalata fiatalabb férfiakkal és élből elzárkózik jelenleg, kapásból elutasítana egy ilyen lehetőséget. Mi ez, ha nem tudatlanság? Lehet, hogy közben élete szerelmét szalasztja el, de hát neki fontos, hogy mindent keretek közé tehessen, formát adjon neki. Az érzelmeknek, vágynak, szerelemnek, szenvedélynek nincs formája, nem lehet bezárni egy olyan keretbe, hogy legyen minimum 30 éves a pasi. :D
2016. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!