Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem olyan fontos a fiatalság egy férfiban? Pl egy 30 éves nőnél nemhogy előny, de hátrány is ha a férfi még csak 25?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Kb. annyi nőnek jön be a fiatalabb pasi, mint amennyinek nem. Ezt nem lehet általánosítani.

Nekem bejön, de tartós kapcsolatot 10 év korkülönbségnél többel nem tudnék elképzelni. Viszont pár hónapos alkalmit, ami egy kis színt visz az életembe, akár többel is.

2016. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
#10 akkor talán majd ha nem tapasztaljuk rendszeresen azt,hogy pl a barátnőinket összevissza csalja a 18-25 éves pasijuk és én sem botlok majd folyton olyan éretlen 20 évesekbe,akik csak meg akarnak d*gni,akkor majd talán máshogy fogunk vélekedni erről a korosztályról :) De hadd döntse már el mindenki magának,hogy hány évessel akar kapcsolatot.
2016. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
#12: nem a pasik hibája, ha mennek a farkuk után. A barátnőidnek kellene több ész, emberismeret, hogy ne az ilyen egy bites gyökerekre gerjedjenek. Neked sem ártana egy kis ész. :)
2016. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Tehát szerinted valaki nem lehet okos,amiért a tapasztalataiból következtetést von le és onnantól körültekintőbb lesz,hogy ne érje ismét csalódás?Éppen ezt hívják tanulási folyamatnak :)
2016. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Bugyuta előítéletnek hívják. :) Ha így gondolkodnék, nem lenne meg a mostani párkapcsolatom.
2016. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy,joga van mindenkinek úgy gondolkodni,ahogy akar :) Nem kéne ebbe belekötni.
2016. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
30 évesen jöttem össze 24 éves férfival és még mindig együtt vagyunk,azóta összeházasodtunk és született egy gyerekünk. Lám, lehetett vele komolyan tervezni...Nem kell általánosítani,érettebb,empatikusabb,komolyabb mint bármelyik korombeli vagy idősebb férfi,akivel előtte voltam. És még soha nem csalt meg, az ismerőseimet sokkal nagyobb arányban csalják meg 30-asok.
2016. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor a fontos, hanem hogy mennyire érett egy kapcsolatra. Én 30 éves nőként inkább lennék együtt egy érett 25 éves sráccal, mint egy gyerekes, éretlen 35 évessel.
2016. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!