Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Friend-zoned vagy várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend-zoned vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem egy nagyon aranyos lányt, naponta beszélünk azóta is, találkoztunk is néhányszor. Megkedveltem. A gond az, hogy távkapcsolattal kezdődött, de nagyrészt heti rendszerességgel megtudjuk oldani a találkozókat. Régebben nagyon sokat beszéltünk és ő is sokat kérdezett, éreztem, hogy érdeklődik. Az utóbbi pár napban ez nagyon megcsappant, tőmondatokban beszél, vagy nem mond konkrét választ. Így nem tudok semmibe kapaszkodni, nem tudom továbbgöngyölíteni a beszélgetést és már picit azt érzem, hogy ez olyan kérdezz-felelek dolog. Persze kérdez néhány dolgot, de nagyon keveset, az első néhány hétben az ismeretségünk kezdetekor legalább 10x ennyit írt mint most. Szerintetek hanyagoljam, vagy azért várjak, hátha valami átmeneti zavar? :) Már felmerültek bennem gondolatok, hogy hagyni kellene, mert hogy ennek nem lesz így jövője, főleg a találkozások ritkasága miatt.


25F 23L



2016. nov. 26. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig sokat írogatni, egy idő után unalmassá válhat. Próbáld meg felhívni az sokkal személyesebb.
2016. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Skype-olni szoktunk inkább.
2016. nov. 26. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Az még jobb. És ott sem beszél nagyon?
2016. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most érdemes lehet ütni a vasat, ha a barátjáról már panaszkodik. Szerintem szépen haladj előre, aztán majd meglátod a reakcióit, meg hogy lesz a aktívabb mint most, és akkor majd elválik a dolog.
2016. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy abban az az esetben, ha 3- 4 találkozó alatt sincs szex a NŐ ( bizony ám 'kedveskéim, nem a férfi) egészen egyszerűen elkezd más férfiakkal is enyelegni.

Ugyanez igaz akkor is, ha 2-3 hónapig nem tudtok összehozni egy találkozót.

Ha jól tévedek, akkor kb egyetlen,utolsó utáni esélyed van már csak arra ( a következő találkozó alkalmával mindenképp) hogy viríts valamit. Ha elkezd neked más férfiakról is nyekeregni, akkor mar biztosan freind zonban vagy ( főleg ha meg is hallgatod)

A te korosztályodban lévő csajokért brutális ám a verseny. Ha kicsit jól néz ki a nő, biztos lehetsz benne, hogy 20 tól 35 éves korig bezárólag sündörögnek körülötte a férfiak. Ha sokat tökölsz, van ideje körbenézni magakörül, és a választékban biztosan lesz egy nálad jobb ( mert mindig, mindenkinél, minden esetben van jobb)

Szóval max egy dobásod még lehet. Az érdeklődés csökkenése 10 ből 9 esetben azt jelenti, hogy megjelent egy másik muki a képben ( vagy több)

2016. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!