Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nő legyen érintetlen, és becsületes apáca előéletű?

Figyelt kérdés

Itt ahogy elnéztem egy kérdést egy lany megkérdezte gond e, hogy ő neki már 3 férfivel is volt szex kapcsolata de ugy hogy nem jártak.

Erre sokan cafkának nevezték, hogyha nincs kapcsolatban egy nö egy férfival milyen dolog hogy ő lefekszik vele. Ilyet csak a ribik csinalnak stb...

Kérdem én miért lenne ribi valaki ha nem egy házas férfivel, vagy gyerekes apákkal fekszik össze-vissza hanem csak szimplán 2 felnőtt ember már 1-2. Randin lefekszik. Ha jól esik neki miért probléma ez?

Ráadásul van olyan férfi aki csak addig udvarol mig meg nem kap egy lányt utána kidobja. Akkor ez a nő má elitélendő?

Nektek fontos lenne, hogy a párotoknak voltak e egy éjszakás kalandjai előtettek vagy több férfivel is volt mar dolga vagy a múltja nem érdekelne csak a jelenben élnétek?


2016. aug. 23. 16:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%
Miért várják el a nők, hogy a férfi legyen szexnek mestere, legalább 4-5 partnere legyen már a múltból és keménykedjen, hősködjön, játsza el a janit?
2016. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
39%

Emberfüggő ez még mindig,nem tudom miért nehéz ezt felfogni. Van akinek gond ez,van akinek nem.

Nekem gond például,mert én sem csináltam soha hasonlót...

Nekem fontos hogy ne egy olyan nővel jöjjek össze,akin átment a fél város már...

25/F

2016. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló ülj le 1-es! Nem azt kértem kérdezz vissza, nem a kérdésemre válaszoltál.
2016. aug. 23. 16:38
 4/40 anonim ***** válasza:
70%

25/F szerintem te is csináltál volna ilyet ha megtehetted volna, de hát mivel nem tehetted ezért próbálod ezt előnyödre fordítani :D ez a baj az itteni "kedves aranyos de senkinek se kellő" pasikkal.


Ha egy olyan srác mondja ezt nekem aki megtehette volna de nem tette, na akkor fogom ezt elhinni. :)

2016. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%
nekem inkább vonzó, ha a lánynak voltak efféle kalandjai. Én szeretem a szenvedélyes, életteli, cserfes lányokat, és nem vagyok annyira retardált, hogy elvárjam, csak attól az időpillanattól kezdve legyen szexuálisan lehengerlő, hogy engem megismert. Meg ha én már hosszú távban gondolkodom, és nem háttal ülök a moziban, hanem tisztában vagyok a mai viszonyokkal, akkor miért ne jelentene inkább előnyt, ha a lány már sokféle dolgot megismert, és nem mellettem akarja majd csillapítani ezirányú kíváncsiságát. Mondjuk persze ehhez kell a nagy farok is, mert kis poeccsel lehet én is inkább szűzlányra vágynék, hogy ne legyen jó méretű tapasztalata. Na itt a megfejtés! A kispoecsűek írják! A jó méretű, jó kondiban lévő srácok meg nem foglalkoznak ezzel, mert tudják, hogy nem az lesz a baj, ha baj is lesz! ;) :D
2016. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
59%

#3


Érdekes kettős mércéd van.

2016. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
51%

Úgy ér, hogy amit én szeretnék, ha a másik teljesítene, azt én magam is tudom teljesíteni?


És az, ha azért nem szexeltek kapcsolaton kívül, mert nem tettem azért, hogy olyan helyzetbe kerüljek? Vagy csak az, ha konkrétan az ágyamból kellett kirugdosni a leányzó?


Amúgy nem vagyok szemelenzős, meglehetnek az egyén érthető okai is a cselekedeteivel, de azért nem mindenki ártatlan baranyka.

2016. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló nő vagyok és most nagyon megleptél, elgondolkodtam ezen és van igazságalapja nem is kicsit!

Csak nem értem azért mert ők senkinek se kellettek, vagy nem kapkodtak értük a nők 2 kèzzel akkor miért várják el a másiktól is ugyanezt.

2016. aug. 23. 16:49
 9/40 Titusztitusz ***** válasza:
29%
Azért lényeges,mivel ahogy mondani szokás:Szex után a férfi fütyörészve elteszi a szerszámát az elkövetkezendő idők hasonló élményeire,de A NŐK ESETÉBEN időnként "némi következménye" is szokott lenni az együttlétnek, olyan 9-10 hónap múltán...Éshát a férfiakban ŐSRÉGI ÖSZTÖN munkálkodik olyankor,amikor NEMNAGYON ÖRÜLNEK ANNAK, ha a kiszemelt nőjük fűvel-fával lefekszik még rajtuk kívül.. Mert MÁS FÉRFI ESETLEGES GYEREKÉT nem szívesen szokták a "sajátjuknak" tudni és elfogadni...Pl. éppen ezért,az ilyen esetek kapcsán szeretik azt a férfiak úgy álltalában,hogy a nőjük lehetőleg egy apáca mentalitásával rendelkezzék,és ne pedig egy prostiéval...
2016. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes. Engem nem zavart sose, a feleségemnek is volt előttem1x egyéjszakása. És? 19 éves volt, egészségére. Ha nem bánt vele senkit, akkor miért baj? Én nem ítélek el ezért senkit, mert szexkapcsolata van. 36F
2016. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!