Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk férfiak! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak! Nektek mi a véleményetek az átlagosnál izmosabb lányokról? Nem tetszenek, vagy tetszenek nektek, csak nem mertek kezdeményezni ha esetleg izmosabb nálatok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogyan kell értelmezni az izmosat? Mert nem mindegy azért. A szálkás lányok kifejezetten bejönnek, de akiknek már "pumpáltak" az izmai és hasonlók azok inkább taszítanak.
2016. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell izom. Egy nő pont attól nőies, hogy karcsú, és kis puha mindene.
2016. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es kb ilyesmire gondolok:


[link]

2016. nov. 26. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen már nem.
2016. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
A kidolgozott izmok, nagyon nem jönnek be. Lehet izom rendesen, de mint írták, nekem is akkor nőies, ha nőiesen puha idomai vannak egy nőnek.
2016. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ez az ideálom, de attól még tetszenek az ilyen nők is.
2016. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
A csaj akit linkeltél láthatóan versenysportoló. Az meg már nem az átlagosnál izmosabb, hanem az átlagosnál jóval izmosabb. Cserélnék vele felkart, de kapcsolatot nem hinném, hogy kialakítanék vele.
2016. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Max. ennyire legyen az, mert ez még brutál szexi.

[link]

2016. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, mondjuk a linkelt képen levő lány már kb. a felső határ nálam is. Az, hogy mernék-e kezdeményezni, inkább a lány viselkedésén múlik nem azon, hogy izmosabb-e nálam.


28/F

2016. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a nagyon izmos lányok is, amíg az arca és az alakja tetszik, addig felőlem lehet bármennyire izmos. A kedvencem az, amikor egy átlagos szomszédlány-típusú csaj kezd el edzeni :D

Kezdeményezni meg azért nem szoktam náluk, mert biztosnak tartom, hogy nekik minél izmosabb férfi kell, én meg hát nem vagyok az.


De ezt amúgy minden ilyen kérdéshez beírom, ha már tettél fel ilyet, lehet válaszoltam rá ugyanezt :D


25/F

2016. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!