Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talonban tart? A történetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonban tart? A történetünk lenn.

Figyelt kérdés

Párhete megismertem valakit,akivel élénk levelezésben voltunk.Mindketten nagyon tetszettünk belső és külső alapján is egymásnak. Halogatta a találkozást,valószínűleg félt,hogy a valóság kiábrándít,mert megkukul. Elég jó volt a levélben a dumája,és értelmeseket is írt,viccelt,sokat írt, nem gondoltam,hogy ez probléma lesz.De az lett. Nagyon kínos randi volt,mert annyi mindenről leveleztünk, hogy nem akadt téma,és annyira tetszettünk egymásnak,hogy zavarban voltunk. Ebből meg kijönni kétgátlásos embernek elég nehéz. Külön rosszulesett,hogy ő rám hárította a feladatot:beszélj magadról! vagy :kérdezz! Nekem kellett gyötörnöm az agyam dolgokkal. Este már faggatott,hogy mi volt a benyomás,de annyira kavargott bennem minden,annyira feldúlt voltam,hogy érdemben nem tudtam mit írni. Volt bennem csalódás, némi harag...stb. Türelmetlenül várta a választ ezért írtam valamit,azt is,hogy ha aludhattam volna rá egyet,akkor most jobb választ írhatnék.De azért inkább bátorító voltam, mint elutasító.

Válaszolt, teli érzelemmel,csodálattalés örömmel,hogy rámtalált...

Másnap kipihenten átgondoltam. Agyaltam sokat és ezért az ész dominált. Az eszem azt mondta,hogy kell a francnak egy második kellemetlen randi,úgyse nagyon illettünk össze,inkább vonzalom volt itt és egy bizsergető érzés,amit a hosszas levelezés idézett elő.Megírtam,hogy jobb nekünk ha máshol keressük a boldogságot. Ő meg azt válaszolta: semmi baj...stb.

A hiánya viszont előbb jött mint gondoltam.Írtam neki, kérdeztem,hogy talán tehetnénk-e még egy "kísérletet". Hárított,hogy ezt nekem kell tudni.A kedvességének lőttek- ez sértett önérzetre utal.

Azt írta, majd ír, ha lesz ideje.hat napig nem volt ideje,megértettem,hogy többé nem vagyok fontos,ámbár az üzenetében az állt,nem tűnt el,még ír. Napokig semmi,és már nem is tudom van -e ennek értelme. Csak én gondolok rá,ő már biztos másfelé kacsingat.Persze igaza van, szabad ember, de akkor ne hitegessen.

nekem úgy tűnik,talonban tart,de lehet,hogy más ok is lehet mögötte,amire nem gondolok.

Azt se tudom,mit kéne tennem,ha megint ír.Néha úgy vagyok,jobb ha lemondok róla és az önérzetem azt kívánja, hogy nem is szabad folytatni,ha lehetne is.



2016. nov. 27. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ő tart talonban? A srác helyében én is azt hinném, hogy csak szórakozol. Hiszen te írtad, hogy máshol keressétek a boldogságot, amit ő korrekten fogadott. Aztán hirtelen meggondoltad magad...

Lehet nem fog velem egyetérteni senki, de én se tudnálak ezek után hova tenni téged és inkább másfelé kacsingatnék.

22/F

2016. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Idegesitoen bizonytalan vagy. A srac nem tart talonban, csak szimplan eleg volt ebbol neki ennyi.
2016. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megértelek, ez nagyon ócska dolog volt tőle:

"Külön rosszulesett,hogy ő rám hárította a feladatot:beszélj magadról! vagy :kérdezz! " - főleg, hogy este meg sürget, hogy "ugye szuper vagyok".

De azért a kellemetlen élmény ellenére én jobban bíznék az előzményekben.

2016. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok? Hova valósiak? Hogy ismerkedtetek meg?
2016. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A talonban tartás tudtommal az, amikor van párod, de egy számodra vonzó embert a közeledben tartasz, akivel bármikor összejöhetnél ha esetleg vége lenne a kapcsolatodnak. Erről itt szó sincs.

A pasi ráadásul felfogta, hogy inkább máshol keresgéljen, ezen akkor sem változtatott amikor viszakoztál. Nem csodálom hogy nem ír, meg nem keres. Én se remélnék túl sokat attól aki egyik nap ezt mondja másik nap az ellenkezőjét, harmadik nap meg újra meggondolja magát. Ő logikusan reagált a dolgokra, te nem. (az más kérdés, hogy gáz volt a randi, én is utálom ha rám hárítják a téma keresést)

2016. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már talonban sem vagy. Velem is volt olyan, hogy rengeteget beszéltem egy lánnyal randi előtt és mire oda jutottunk, nem volt miről beszélni, így elég kínos volt. Ezután, mi is megbeszéltük, hogy ez így nem működhet. Az én történetem itt ér véget, viszont a tied nem, mert mégis rájöttél, hogy lehetne valami. Sajnos ő már valószínű, hogy továbblépett, mire visszajöttél a képbe. Sértődöttsége nem jogos, de érthető. 6 nap után pedig már ne számíts semmi jóra, ez a hajó elment. Sajnálom.
2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Leítad neki őszintén a helyzetet? Hogy milyen következtetésekre jutottál? Így lehet, hogy azt hiszi, hogy ugratni akarod, mert egyszer nem akarsz találkozni, máskor mégis. Beszélj vele őszintén, ám lehet, hogy kiábrándult a visszautasítás miatt.

18/ L

2016. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2#nek: csak egyszer tévedtemés döntöttem rosszul.és ezzel a 6X-nak is válaszolok,tévedni emberi dolog.Olyan nincs aki még nem döntött volna rosszul életében.Ez megbocsátható. Nem játszadozok vele,csak megijedtem és ha célirányosak vagyunk,akkor tartós kapcsolat érdekében valószínűleg jól döntöttem ésszel. Csak a szívnek is volt hozzáfűznivalója.Pénteken búcsuztunk el, szombaton már írtam,hogy hiányzik.

4#-nek: 40 körüliek vagyunk,már megéltünk ezt-azt,az embernek vannak félelmei.

5#-nek: a talonban tartás,mikor több vasat tart a tűzbe, legyen az beérett kapcsolat vagy csak több szálon futó ismerkedés. Szerintem. Nekem nincs más,neki lehet,hogy már van.

7#-nek: Megírtam-e neki? Igen, anélkül,hogy nagy érzelmeket vallanék. Egyszerűen a hiányát fejeztem ki,mert már kezdek érezni iránta valamit és tudom,hogy ő is beleélte magát.

És ha ő nem akar semmit,akkor miért írta,hogy adjunk még egy sanszot? Írt is a minap,hogy nemtűnt el,még ír. Csaklehet,hogy megint nekem kellett volna felvenni a beszélgetés fonalát...az lehet. Esetleg megírom neki még,hogy mik zajlottak le bennem és hogy mit szeretnék.Mert ha annyira nem illünk össze,taán felmerült benne,hogy akkor mit akarok.Egyszerű:csak megélni, szeretve lenni és adni.

2016. nov. 27. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg nem reagáltál semmit.... mi olyan 2500 mail után jöttünk össze igazán, azért bízok én abban. Az viszont érdekes, hogy két 40 körüli ember ennyire kuka legyen a személyes találkozáskor, ilyen nálunk nem volt, pedig átlagban mi is 40-esek vagyunk :D
2016. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:( gáz ahogy gondolkozol.

Itt egy jó lehetőség és elcseszed.

2016. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!