Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy egy pasi tényleg szeret vagy csak talonban tart?

Figyelt kérdés

5 évet voltam együtt az exbarátommal, de ő szakított velem. Próbáltam volna megbeszélni vele, de ő nem akarta. Állítólag volt egy másik lány a képben. A szakítás óta eltelt több hét és most folyton keres engem, ír, hív, hirtelen felbukkan, stb. Sír, hiányzom neki, és el akar hívni, de azt nem mondja, hogy folytassuk.


Honnan tudhatom, hogy tényleg engem akar vagy csak talonban tart? Vannak ennek jelei?


2016. okt. 29. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom lepattintotta a másik lány és most menne vissza hozzád.

Nincs ló, jó a szmár is effektus.

Vagy még alakul a másik lánnyal a dolog, nem halad lyan gyorsan, mint gondolta és addig visszatáncol hozzád, hogy legyen kivel elütni az időt. Majd ha belendül, megint lelép.

2016. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt egy kapcsolata, ami úgy ahogy működött, de nagy lett az önbizalom, bepróbálkozott egy másiknál, ami vagy kölcsönös volt, vagy nem, most pedig pattintották...


Mivel gyorsan nem sikerült pótolnia téged, így most visszatérne a kényelmesbe, legalább addig, amíg megint nem lesz biztos benne, hogy kockázatmenetesen ki tud szállni.

2016. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő szakított, ha esetleg komolyan akarna valamit, akkor minimum, hogy szépen elmeséli, hogy mi volt miért, aztán majd esetleg eldöntöd, hogy kap-e még egy esélyt... ezekkel a homályos dolgokkal ezt sunyizza el.

Max szexre akar téged, vagy mert kirakták, vagy mert ott még nem tartanak

2016. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Onnan tudhatod, hogy szakított veled.

ha igazán szeretne, nem szakított volna. Most ez ilyen "nincs ló, jó a szamár is" szituáció. Ne hagyd magad palira venni.

2016. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!