Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem hogy ha azt akarom hogy egy kapcsolatot létesitsek egy nővel, ahhoz elvárt hogy én beszéljek magamról, fedjek fel dolgokat magamról, mert anélkül a nő tovább lép. Ő neki meg csak dönteni kell, mérlegelni hogy jó e. Páratlanúl igy is a férfinél jön ki, többször a dolog, hogy én kérdezek, poénkodok, adom magam a nő meg 1-2 szavas válaszokkal jelez, és a férfi tovább folytatja. Viszont az is gyakori hogy Nők teljesen máshogy állnak ismerkedéshez, azt hiszik nekik nem kell semmit mondani, nem érdekük. Pedig elvárt lenne az, ha én elmondom tisztességesen őszintén pl hogy én mivel foglalkozom, akkor elvárom hogy a nő is ugyanigy mondja, és ne kibújon ez alól, Sokszor azt látni, hogy annyira nem erőltetik meg magukat, ki vannak szolgálva és elvárják, hogy szórakoztassák. De sokan még visszajelzésre sem képesek, Én teszek valamit egy nőért, nagy erőfeszitésembe telik hogy legyen valami, plussz emellé meg alázom magam, ami nem túl célra vezető, és nem az jön vissza hogy neki is kedve lenne, meg szivesen mesélne ő is. Nem. Legtöbb esetben hazudnak, kitérnek, teljesen mást mondanak mint amit csinálnak, vagy épp nem mondanak semmit magukról. Pedig mondom az elvárt lenne másik féltől is, ha én beleadok valamit..
2016. nov. 27. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az első randinkon arról meséltem a páromnak, hogy anyám egyszer véletlenül fejbedobott izomból egy cső kukoricával, amikor 13 voltam, mert törtük a kukoricát és be akarta dobni a többi közé. :D Úgyhogy nem minden randi ilyen.
2016. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nőkkel ismerkedsz. Nem is értem miért erőlködsz olyannal, aki semmit nem tesz bele az ismerkedésbe.
2016. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát elég sok rossz nő van akkor.. az a baj hogy nem mindegyiknél lehet első pillanatról megtudni. idő.. Na meg az a baj h mindig esélyt adok arra hogy hátha más.. de mégsem.
2016. nov. 27. 16:07
 4/21 anonim ***** válasza:

Azok a nők nem mesélnek neked, akik vagyalul vagy felül értékelik a személyedet.


Mind a kettő érthető okokból. Az egyik nem akar már semmit tőled, a másik meg tart a lebőgéstől, hogy kevés az amit számodra nyújtani tud.

2016. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hmm na igen, ez is egy jelenség.. Na és azt hogy lehet megállapitani? tudom hogy van ilyen, csak nem tudom hogy mikor van az mikor az áll a háttérben hogy túl jó lennék neki, s mikor van az mikor alapból ilyen flegma s nem akar semmi komolyabbat
2016. nov. 27. 16:09
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez néha fordítva is: amikor a nő beszél magáról, kérdez, a pasi pedig ráhümmög, nem válaszol,sőt, az sem érdekli,hogy a nő mit mond magáról.


Ha az első randin nem is sikerül ez a bemutatkozós-összhangos beszélgetés, ha érzi mindkét fél,hogy érdekli a másikat, akkor nem hiszem,hogy nem beszél szívesen magáról. Az,hogy bizalmasabb történéseket később mond el, természetes.

2016. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-2 szavas válaszok két dolgot jelenthetnek alapvetően:

1. Vagy elfoglalt, és ezt közölte is, te meg nem vagy hajlandó várni, amíg rendesen ráér.

2. Vagy nem érdekled.

2016. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te kinézel egy nőt, kezdeményezel és nem kapsz vissza semmit? A válasz egyszerű: nem érdekled. Senkinek sem kötelező veled lennie. Ezt igazán észre lehetne venni. Miért dolgozzon ő, ha nem ő akar tőled valamit, nem ő nézett ki magának?
2016. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tapasztalod ezt,mert azokat a nőket,akiknél próbálkozol,nem igazán érdekled :/
2016. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
És akkor esélyt sem adnak, ez a megoldás?
2016. nov. 27. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!