Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van zavarban, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van zavarban, miért feszeng a közelemben, ha egyszer nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen haverok voltunk, aztán elkezdtem egyre többet érezni iránta, majd végül bevallottam neki, hogy többet szeretnék,mint barátság és elutasított, erre mondtam, hogy jó, akkor maradjunk haverok. Ő viszont elkezdett kerülni, más lett mint előtte, nekem nagyon rosszul esett, hogy olyanok lettünk mint két idegen. Próbáltam vele megbeszélni (többször is) és mindig azt mondta hogy ő szeretné ha jóban maradnánk és természetes hogy barátok vagyunk, de közben meg egyre elutasítóbb lett velem, egyre inkább feszengett a közelemben, így végül én mondtam neki, hogy inkább szakítsuk meg a kapcsolatot egy időre, de ez lehetetlen mert egy helyen dolgozunk, pár héten belül újra elkezdtünk beszélgetni, de teljesen kiszámíthatatlan ,egyik pillanatban lelkesen javasolja hogy csináljunk közös programokat, máskor meg rám se néz, vagy ha odamegyek hozzá beközli, hogy mégsem akar jönni velem. Ha meglát sokszor zavarba jön, máskor bunkózik, megint máskor tök természetesen elbeszélgetünk. Tényleg csak annyit szeretnék, hogy normalizálódjon a kapcsolatunk és jóban legyünk mint régen, de nagyon megnehezíti a dolgom ezekkel a folyamatos hangulatingadozásaival. Már rég nem érdekelne ha folyamatosan természetesen viselkedne velem, viszont ezzel a sok furcsasággal mindig azt az érzetet kelti bennem,mintha érezne még irántam valamit és így nem tudok túllépni ezen, pedig szeretnék már mások felé nyitni, de így csak rá tudok gondolni.

2016. nov. 29. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány?
2016. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Novemberben töltötte be a 25-öt.
2016. nov. 29. 10:07
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Mert akar. Csak valami miatt nem mondja
2016. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kicsit zizis a csaj nem gondolod? Ha az eleje ilyen nyögve nyelős, vergődős, mi lesz később? benne lesz a farkad és hirtelen ledob magáról és azt mondja háát nem tudja..?
2016. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor talán még kinövi. Elég gyerekes viselkedés részéről ez. Lehet nem tudja mit akar. Nálam is ez van már 1 éve de ő idősebb. És nálunk is volt ilyen, hogy nem beszéltünk egy ideig aztán újra... Most megint beszélünk egy ideje és programokat csinálunk. Hogy mi lesz a vége nem tudom, hogy mi a baja azt sem tudom, de már nem érdekel. Komoly dolgokról nem lehet vele beszélni pl: Meg tudta magyarázni, hogy miért nem akar kapcsolatot veled? Vagy hogy miért viselkedik így?
2016. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ezzel nekem akart jót, hogy elkerült, mert azt hitte,hogy így majd kevésbé fog fájni nekem, de én mondtam ,hogy ezzel pont hogy jobban fáj, mert így is úgyis találkozunk nap mint nap, úgyhogy semmi értelme egymás kerülgetésének, max akkor tudnánk megkönnyebbülni, ha valamelyikünk felmondana, de arra jelenleg nincs lehetőségünk.
2016. nov. 29. 10:37
 7/18 A kérdező kommentje:
Arra, hogy kapcsolatot miért nem akar, nem mondott semmit. Hiába kérdeztem, hogy mi baj velem. Azt mondta, hogy semmi. Egyszerűen csak nem...
2016. nov. 29. 10:38
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Ki kell, hogy ábrándítsalak, de én pont akkor szoktam így viselkedni, ha tényleg nem akarok semmit a másiktól, viszont tudom, hogy ő meg igen.

Nem akarom megbántani, de közben biztatni sem, ezért elbizonytalanodom, hogy hol a határ, amit még nem vesz biztatásnak. Időnként tudok természetesen viselkedni, de aztán beugrik, hogy talán ez már túlzott közvetlenség, és elutasítóvá válok.

Nem jó ez az állapot senkinek, de az idő talán megoldja (meg ha mindkettőtöknek lenne párkapcsolata, amiben jól érzi magát).

2016. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pont ezzel a sok ellentmondással tartja fent az érdeklődésemet.


Volt már korábban egy másik lány, aki elutasított és kulturáltan megbeszéltük, hogy jóban maradunk ami sikerült is. Utána teljesen természetes lett velem, nem volt zavarban, nem került, nem feszengett, hanem totál higgadt és baráti volt velem, így megmaradt a jó viszony, bár ő egy magabiztosabb lány volt, lehet hogy ez nem mindenkinek megy.

2016. nov. 29. 13:03
 10/18 A kérdező kommentje:

#8 Akkor szerinted mit kéne tennem?

Ne keressem többet, vagy mit csináljak?

Ha te ilyen helyzetben lennél, minek örülnél, ha mit tenne a fiú?

2016. nov. 29. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!