Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A közelemben (4szemközt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közelemben (4szemközt) zavarban van. De mégsem akar tőlem semmit. Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk barátok. Kerüljük a baráti témákat. Amikor kettesben vagyunk, csupa móka és kacagás. Gyakran vagyunk zavarban, de az egész olyan, mintha randin lennénk.


Ő szerintem mégsem jönne össze vele, (van egy széthullóban lévő kapcsolata - próbálkoznak rendbehozni)


De akkor mégis mi ez? Miért van zavarban a közelemben, miért kerüli a szemkontaktust általában, miért ír, miért keres a csaj? Ha egyszer elvileg nem akar semmit...


2010. máj. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint akar valamit,kérdezz rá
2010. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de van barátja...mégis akarna vmit tőlem?
2010. máj. 5. 20:32
 3/4 anonim válasza:
Na drága szatyor..:) Én is egy hasonló helyzetben vagyok.. De most akkor mondta, hogy nem akar semmit vagy csak te érzed? Mert ha csak te érzed akkor hívd el vhova csak úgy kettesben, próbálj közeledni hozzá és ha nem tetszik neki akkor úgy is csinál ellene vmit, hameg igen akkor hoppá van! Ha nem tetszik neki akkor rá is kérdezhetsz, hogy akkor mi ez végül is. Ha hazudni próbál úgy is megérzed(látod). De ha tényleg semmi akkor ennyi volt, akad majd másik.. nem tudom milyen idős vagy de még előtted az élet:)
2010. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs de akár mellett lehetsz zavarban. Én pl a nem ismert rokonok előtt. Akkor én most járni akarok velük? Nem hinném... És van egy csomó ember akit keresek mert jó velük... Azért nem kell mindenbe belelátni ami nincs ott..
2010. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!