Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nagyon tetszik egy lány melyik a kevésbé rossz érzés ha megpróbálod de nem kellesz neki vagy ha nem próbálod meg és nagyon sokáig töröd magad rajt mi lett volna ha megpróbálod?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg de úgy, hogy beleadsz mindent.
2016. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de nekem is voltak már csalódásaim. És tapasztalatból mondom, a gyötrődés - nekem legalábbis - rosszabb. Hidd el, nekem már kiderült az is a szerelmemről, hogy meleg, de sokkal könnyebb volt utána, mint őrlődni, hogy igaz-e.
2016. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én sokkal többet szenvedtem ,amikor megpróbáltam, mivel a lány is olyan volt egy ideig, mintha vevő lenne a dologra, így sokkal jobban beleéltem magam, aztán óriási pofonként ért, amikor kiderült, hogy ő mégsem akar semmit.
2016. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem agyalok, hogy tetszik-e vagy sem, az bazira ráér. ha szimpi, megfog benne valami első pillantásra, akkor persze megpróbálom, mert biztos szimpi ember lehet, és biztos jól érezném magam a társaságában :)


amúgy ezt az erőltetett csajozást sosem értettem :(

2016. nov. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!