Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés tölt el mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés tölt el mikor arra gondolsz akibe szerelmes vagy-vagy tetszik egy másik személlyel van az ágyban. Zavar? Dühít? Elszomorít?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem végeztem el a lelkem kiirtását, addig nagyon sokat bánkódtam ilyen dolgok miatt. A leírásod közel kielégíti a teljesség igényét.
2016. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dühít de csak egy kicsit, nem tennék semmit emiatt. És örülök hogy dühít, mert ha megutálom a személyt akibe szerelmes vagyok, utána eltűnik a reménytelen érzés és újra szabadon tudok gondolkodni (tapasztalat)
2016. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
mindhárom egyszerre. de csak ha nincs ezzel egyidőben egy nála jobb párom
2016. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem fordult elő. Akibe szerelmes vagyok,az velem van egy ágyban.
2016. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen szerencsére.
2016. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zavar. De egyrészt ha szerelmes vagyok belé, akkor örülök, ha jól érzi magát az életében, másrészt meg sajnálhatja, hogy nem velem van az ágyban, szóval érezzen szomorúságot ő. :)
2016. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es te elmebeteg vagy..ha vkit szeretsz nem kivànsz ilyet..ha mégis akkor miért a gyerekeit àtkozod el mit tehetnek ők??
2016. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem dühít, nem vagyok az az őrjöngős fajta. Ha valakit dühít, az azért van, mert tehetne valamit ez ellen, viszonzott, csak nem tesz érte.

Engem elszomorít, mert tudom, hogy nem lehetek vele, de örülök is, mert ő nincs egyedül.

2016. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mintha valaki a mellkasomba akkorát rúgna, hogy a falhoz kenődök, összeesek, és mozdulni sem bírok, csak minden fáj.
2018. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!