Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 110. 000ft nettó már elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

110. 000ft nettó már elég keresetnek? Szóba állnak velem a nők?

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 23:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30

Mint irtam, a félénkség nem cuki, hanem sok problémát szül. Önbizalomhiány, szégyenlősség, stb. Ezek nem jók, nagyon nem. Megmérgezik a kapcsolatot.

Nem hiszem, hogy juliska seggéért hagytak el, azóta is állandóan szinglik (egyik 4 éve, másik kb 2 éve)

2016. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
14%

"Mint irtam, a félénkség nem cuki, hanem sok problémát szül. Önbizalomhiány, szégyenlősség, stb. Ezek nem jók, nagyon nem. Megmérgezik a kapcsolatot. "


Maximum ha patológiás. Számos visszahúzódó (introvertált) ember van. Én sok sok évig éltem ilyen nővel, annak ellenére hogy éppúgy szerettem (ill szeretek) kocsmázni, mint író olvasó találkozókra, szinházba és egyéb helyekre járni, a kocsmázást kivéve mindegyiket közösen müveltük.

Szerintem egyéb problémák voltak ott a háttérben, mert egészen egyszrüen nem életszerú amit mondasz. (kivéve ha patológiás, ahogy már megjegyeztem)

2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

szerintem nem ezen múlik 1 kapcsolat!

sok szegényebb ember talál magának társat!

hasonlót kell keresni,vagy aki szimpatikus számunkra...

2016. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hadd jegyezem meg azoknak akik 0 ra huztak . Szerintetek a az visszahúzódó intorvertált ember az ciki? Ti ezeket ugy képzelitek el, hogy összekuporodva szoronganak a sarokban, illetve nem mernek megszólalni? Kicsit sem erről van szó. Vagy ha igen, azt depressziónak hívják. Nem visszahúzódásnak. Az emberiség kb 25% áról beszélgetünk, és rendre közülük kerülnek ki a tudósok, kutatók orvosok stb. Ti baromira el vagytok tévedve. De nem érdekes. Egyébként gyanítom azért ez a hozzáállásotok, mert a sok fészbukk, meg hollyvoodi agymosás azt érezteti veletek, hogy ha nem vagy menő, meg hangos, nem vagy a középontban, akkor ciki vagy. Gratulálok hozzá csajok. Valóban megérte lebutitani a felsőiktatási rendszert a nyugati világban, hogy ti is teljesíthetsettek, ez lett eredménye. Önálló gondolkodás nulla.El is húzok a sunyiba, mert már konkrétan méltóságomon alulinak érzem hogy egyáltalán bármikor hozzászóltam itt bármihez. csá.
2016. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!