Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes próbálkozni az elittár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni az elittárs nevű társkereső oldallal?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom a netes társkeresőt, de nem jött be, általában nálam fiatalabb fiúk próbálkoztak akikkel nemigazán volt közös érdeklődésünk vagy idösebb pasik akik szeretőt kerestek a feleségük mellett. Pár nap után le is töröltem magam. De még gondoltam adok egy esélyt a fent említett oldalnak, ott hátha találok harmincas kvalifikáltabb férfiakat. Tapasztalat? Félre ne értsezek, nincsen semmiféle extra elvárásom, nem számít az sem hogy van e diplomája meg ilyenek, de azért az hogy a szia utám ne az legyen az első kérdése, hogy "popsid dugható?" azt hiszem nem nagy elvárás...:P n\28
2016. nov. 30. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként is utálom a társkeresőket, de az ilyen elittársféle oldalaktól a gyomrom is kifordul. Az alapján ismerkedni, hogy kinek milyen végzettsége van, mennyit keres? Ez már tényleg a felszínesség és a butulás legfelsőbb foka.
2016. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem már önmagában a társkereső oldalon ismerkedés nagyon erőltetett, nem hogy még fizetős is.


Nem hiszem, hogy olyan gyakran alakulnak ki igaz szerelmek onnan. A nagy Ő magától fog jönni, ha jön.

2016. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elittárssal nincsenek még tapasztalataim, engem is érdekelnek a válaszok. Próbáltam ismerkedni régebb én is, többnyire randivonalon. Úgy a korodbeli kategória vagyok. A célom elsősorban a beszélgetés, ismerkedés volt és hát egyáltalán nem vagyok az a rámenős fajta. Továbbá inkább a kedvesebb, nem-kihívó, intelligensnek tűnő lányokra írtam rá. Elég sok üzenetet küldtem, a töredékére jött válasz, kb ilyen 5-10%-os arányban. Az ismeretségek nagy része meg is szakadt. Egyáltalán nem kalandot kerestem, beszélgetni akartam, esetleg ha kialakul belőle valami hosszabb távon. Az üzeneteket úgy írtam, hogy röviden bemutatkoztam, írtam valamit amiben személyesen reagáltam az illető adatlapjára és kérdeztem valamit tőle. Az üzenetem elolvasták, volt hogy megnéztek, majd nem írtak vissza.


Sokan panaszkodnak a társkeresőkre, hogy az ismerkedni vágyó csávók többsége bunkó, nem tud helyesen írni, csak kefélni akar stb. Na, én nem ilyen voltam. Aki méltóztatott visszaírni legalább valami elutasítót, azt nem is zaklattam tovább.

Okés, hát biztos akkor a kinézetem miatt nem vagyok egy főnyeremény, vagy merevnek, unalmasnak tűntem azok alapján amiket megadtam. Lehet a szakmám miatt sokan beskatulyáznak az unalmas dobozba vagy épp a hobbijaim, érdeklődési területem miatt tűntem túl "zűrös-csávó"-nak.


Kíváncsi lennék ilyen diplomás társkereső esetén mennyivel lenne másabb a helyzet. Nekem tetszik ha egy nő okos, művelt, képzett. De akikkel ismerkedni próbáltam, azok válaszra sem méltattak. Na de ennyit a nyavalygásomról :)


Szerintem érdemes megpróbálnod. Feltételezhető, hogy a 30-as kvalifikáltabb férfiak nagyobb arányban gyűltek az elittársra. Lehet így is kifogsz paraszt embereket, de hát azon kívül hogy ezekre nem reagálsz, vagy elhajtod vagy tiltod, nem nagyon tudsz mást tenni.

2016. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:

Volt egy közeli ismerősöm,aki anno fent volt ott.Szinte csak rosszat mondott róla,viszont ettől függetlenül is nem sok pozitív dolgot hallottam arról az oldalról.Pénzlehúzás az egész.Ott is fizetni kell szolgáltatásokért,ha jól tudom.

Szerintem kerüld el messzire azt az oldalt...

2016. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!