Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy társkereső oldalon megtetszik egy lány, és nem válaszol a levelemre szerintetek olyankor érdemes még vhogy próbálkozni?

Figyelt kérdés
Volt már vkinél olyan hogy a második próbálkozásra bejött?
2011. ápr. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ne felejtsd el megnézni a dátumot, lehet még 10 éve adta fel. Azóta egy vén szatyor lett!
2011. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát még megér, aztán hagyd. Vannak olyan bunkó emberek, akik annyit se írnak, hogy bocs, de nem vagy az esetem.

21/L

2011. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Én 2-3 alkalommal is eljátszottam, hogy akkor is válaszolni fog. Az egyiknél vártam hónapokat és kérdeztem valamit, ami korrektül válaszolt. De nem folytattuk.

A másik válaszolt korábban, de csak egy-egy sort. Vártam pár napot, bedobtam a horgot, harapott. MSN-en chat-eltünk, de én menekültem el a végén.

2011. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utáloma társkeresőket, sokat voltam/vagyok fenn, és szerintem bizony elég bunkók... 10 csajbol átlagosan egy ír vissza...amúgy felkell venni őket msnre kérdés nélkül,nyomnia rizsát ezt szeretik, interneten nem szabad udvariasnak lenni mert azt nem veszik észre:):)azt majd akkor, ha már randiztok és elkápráztattad! ennyia recept, csak nyomni kell lazán, erőltetnia talit, ha akar úgyis taliztok nem szabad ódázni, ha nem akkor hagyd. Webkammal a legegyszerűbb ott hiteles és friss képet tudsz magadról adni...és szívesebben is taliznak veled...kérd ela számát is... de amig nem taliztál vele ne hivd ne üzenj ott neki csak ha megbeszélitek előtte...amig úgymondd nem vagy számára "érdekes" nem érdemes mert inkább irritáló mint vonzó...am nema legjobb neten ismkeredni, de akik nem túl bátrak, ez egy esély...
2011. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!