Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy félnek a nők a személye talalkozastol egy tarskereso oldalon?

Figyelt kérdés
Felregisztraltam nagyjából 1 hónapja. Beszelgettem is 1-2 ígéretesnek tűnő nővel, de aztán amikor közeledett a tervezett randi, hirtelen eltűntek. :/ Ezzel rengeteg időmet elvettek, illetve a lehetőséget, hogy mas nővel megismerkedjek, mivel nem maximum egyszerre 2-vel ismerkedek. Efelett nem lehet rendesen odafigyelni a masikra szerintem. Nagy csalódás ez az egesz műfaj. :/

2016. dec. 1. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Először is: amikor elkezdtek beszélgetni akkor mondd el neki ezt a tapasztalatodat és ha egy városban laktok akkor mondd, hogy nem szeretnél sokat írogatni, úgyis élőben dől el minden, akár másnap fussatok össze egy fél órára egy üdítőre. Ha benne van akkor ok, ha nem akkor nem ő a te embered. Így nyugodtan ismerkedhetsz egyszerre többel is mint 2. Szerintem sincs semmi értelme 1-2 hétig írogatni, majd a találkozón meg kiderül hogy személyesen teljesen más.


Azt hogy miért nem akarnak találkozni nem tudom.


N24

2016. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Férfiak is ilyenek! Hülyék mindig akadnak nem lehet mit tenni, max annyit, hogy nem vársz sokat a személyes találkozásig, az elkövetkező hétvégére elhívod randira. Ha nem jön, kifogasásokat talál ki, ennyi volt. És amíg csak csetelsz, beszélhetsz egyszerre többel is, mint kettő.

Nálam legutóbb egy férfi csinálta ezt, egy hétig cseteltünk, de egész nap írt, tényleg azt hittem, hogy akar valamit. Közeledett a hétvége, valami ócska kifogasásokat kitalált, hogy miért nem ér rá, pedig ő mondta, hogy hétvégén találkozzunk. Annyira felidegesített, hogy le is tiltottam.

2016. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindkét első valaszoloval. Nekem is ezek utan ez jutott eszembe. Max 1 heten beluli idopontot megprobalok vele megbeszelni randinak es ha mellebeszeles van, akkor ennyi. Egyszer már volt kapcsolatom ennek koszonhetoen. Ott nagyon olajozottan ment. Irtam neki, 3 nap mulva randi es ennyi. Nincs bajom a csetelessel sem, mert voltak teljesen normális nők, de ezt a hirtelen eltűnést nem tudom hova tenni.
2016. dec. 1. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
1. Kamuprofilok. 2. Beképzeltek, akiknek az egónövelés a céljuk a társkeresőn való jelenléttel. 3. Súlyosan önbizalomhiányosak, szintén egónövelési céllal, de beszarnak a konkrét lépések megtételétől. 4. Gerinctelenek, akik a könnyebb utat választják, esetleg mások jobban bejöttek nekik, ezért téged jegeltek. 5. Nem jöttél be nekik, csak ezt sem merték megmondani. 6. Túl lassú voltál, és nem hívtad el őket hamarabb (bár ezt mindig nehéz belőni, ha gyors vagy, az a baj, ha lassú vagy, az a baj). Amúgy a való élet is ilyen, én a szemembe kaptam olyan hazugságokat, hogy a csaj nem tudja az új telefonszámát, de majd megmondja (pedig nem is voltunk tök ismeretlenek egymás számára), szóval a mai világban nagyon nehéz rendes és értelmes nőt találni, jóllehet állítólag ezerszámra hemzsegnek ilyenek mindenfelé.
2016. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Amit írtál, a "3-asokbol" sok van. Epp most irt az egyik nő, hogy talalt egy ferfit a sajat városában es inkabb vele fog randizni. Úgy gondolom hogy már ez is egy sokkal korrektebb hozzaallas, de ettol függetlenül lesujto az egész es nagyon el tudjak venni a kedvemet az ilyen nők. Felreertes ne essék, nem a nok ilyenek csak. A ferfiak is, de en most a nokkel kapcsolatban vagyok érintett.
2016. dec. 1. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Maceras

Van olyan aki gyorsan randizik van aki nem

Ezt elore nem tudhatod

Ha hataridot szabsz neki az is rossz pont mert h mi jogon ?

Ha sietteted az sem jo

Ha elhuzod az sem

Ezt mindig egyenre szabbottan kellene


En mindig irom h raerek nem rohanok sehova ergo nem rapidrandizok...se idom se energiam erre nincsen

Ha levelezesben cseten szimpi akkor en fogom felvetni a talit legyen turelmes velem ...

2016. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Úúúúúúgy sejtettem, hogy le fognak pontozni, de ha sok rossz tapasztalatom van, akkor mégsem írhatom le, hogy minden nő egytől egyig tisztességes jókislány. A lepontozgatás meg inkább a frusztrált egyénekről rántja le a leplet, aki képtelenek elfogadni, ha valaki "rosszat" mer írni, és mindent a saját személyük elleni támadásként fognak fel. Sajnos nem érik el a céljukat, a lepontozással nem engem minősítenek, hanem szánalmas önmagukat. De ezen az oldalon bármit meg lehet tenni, normálisan megfogalmazott válaszokat is bármiféle következmény nélkül le lehet pontozni. Remélem, a lepontozók ettől elélveznek, és ez lesz a legnagyobb örömük az életben.
2016. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 en zoldet nyomtam rad :) Egyébként egy türelmes ember vagyok. Nem is siettettem a randit a soha, csak nagyon kiabrandito amikor mindig "kozbejon valami" ami maitt nem ér rá. Egyszer simán elofordulhat. Velem is volt már, hogy nem akartam a randit eloterbe helyezni mert egy sokkal fontosabb ugyem jott kozbe, de hogy mindig van valami, az kamu.
2016. dec. 1. 20:55
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
#8: Sajnos sokan úgy alakítják a dolgokat, hogy te érezd magad kellemetlenül, mert agyalhatsz azon, hogy mit rontottál el, miért nem voltál elég jó, mit kellene legközelebb jobban csinálnod, de ha eleve esélyt sem adnak arra, hogy jobban megismerd őket, akkor képtelenség kitalálni, hogy az adott nőnél melyik módszer működik. Amúgy azért is van mindez, mert a nők nagy része még mindig azt vallja, hogy a férfiak kötelessége a kezdeményezés, így nagyon sokan nem értékelik, mit jelent az, hogy rájuk írsz, vagy odamész hozzájuk, és vállalod az elutasítás kockázatát (nem is beszélve arról, hogy néha milyen megalázó módon pattintanak le). Én nagyon helyeselném, ha élete során minden nőnek legalább néhány alkalommal kötelező lenne kezdeményeznie férfiaknál, ha párkapcsolatot akarnak (tisztelet annak a minimális kivételnek, aki ezt egyébként megteszi), és szembesülnének azzal, hogy mennyire nem egyszerű ez az egész. Szerintem másképp látnák a világot, ha nekik is lennének ilyen jellegű rossz tapasztalataik, és nem csak abból állna az életük, hogy válogatnak a jelentkezők közül, vagy hogy hazugsággal vagy szó nélkül eltűnnek. Még egyszer mondom, minden tiszteletem a normális, tisztességes nőké, csak sajnos az ilyenek kevesen vannak.
2016. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6: Oké, hogy egyénre szabottan kellene ismerkedni, de ha valaki esélyt sem ad arra, hogy megismerd, akkor honnan tudhatnád, hogy lassan vagy gyorsan kell közeledned hozzá? Honnan tudhatnád, hogy rámenősebb vagy félénkebb? Egy-két nap alatt - vagy néhány levélből - ez nem feltétlenül derül ki. Van, aki hónapok után sem bízik meg benned, másnak meg az egy hét beszélgetés is túl sok, és ha nem hívod el, akkor elkönyvel töketlennek. De ha nem tudod őt megismerni, akkor azt sem fogod tudni kitalálni, hogy nála melyik megoldás válik be, legfeljebb próbálkozol, aztán vagy bejön, vagy nem.
2016. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!