Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy félnek a nők a személye talalkozastol egy tarskereso oldalon?

Figyelt kérdés
Felregisztraltam nagyjából 1 hónapja. Beszelgettem is 1-2 ígéretesnek tűnő nővel, de aztán amikor közeledett a tervezett randi, hirtelen eltűntek. :/ Ezzel rengeteg időmet elvettek, illetve a lehetőséget, hogy mas nővel megismerkedjek, mivel nem maximum egyszerre 2-vel ismerkedek. Efelett nem lehet rendesen odafigyelni a masikra szerintem. Nagy csalódás ez az egesz műfaj. :/

2016. dec. 1. 20:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 Teljes mértékben igazat tudok adni. :) Régebben már tarskeresoztem és az ottani tapasztalatokbol is sokat tanultam es az vilagossa valt hogy szerencse kell, nem is keves hogy egy megfelelő nőt talalj. Pontosan ezért regisztraltam most is. Bízom a szerencsemben. Semmi több. Persze normál esetbe vajmi keves szerepenek kellene hogy legyen a szerencsenek.. :/
2016. dec. 1. 21:18
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
#11: Rendszerint úgy működik, hogy nem fogják bevallani az igazságot, mert könnyebb szó nélkül eltűnni. Nem mondják meg, ha találtak valaki mást, ha nem jössz be nekik, ha félnek attól, hogy nem lesznek elég jók neked, ehelyett vagy lelépnek, vagy kitalálnak valami kamu dolgot. Pl. senki nem fogja neked azt mondani, hogy "önbizalomhiányos vagyok, és félek, hogy neked sem leszek elég jó, ahogyan eddig x másik faszinak sem", ehelyett otthagynak, és gondolkozhatsz, hogy már megint miért nem működött a dolog. A vége zömmel úgyis az, hogy te érzed magad rosszul, és magadban keresed a hibát, holott lehet, hogy csak a másik volt gyáva vagy hazug. De sokkal könnyebb úgy alakítani a helyzetet, hogy ne neki kelljen vállalnia a felelősséget, vagy ne ő érezze rosszul magát a végén, hanem te, hogy mit rontottál el, miért nem vagy elég jó. Pedig ha mondjuk annyit írnának, hogy "bocs, de ezért és ezért nem vagy az esetem", vagy "félek találkozni, mert nem érzem magam elég jónak", akkor tudnád, hogy mi a helyzet, és nem agyalnál annyit. De nem, mert egy ilyen vallomást gyengeségnek tartanak, ehelyett sokan inkább lelépnek vagy hazudnak, és ha te ezt nem tolerálod, akkor te vagy a szemét nőgyűlölő, aki intoleráns másokkal.
2016. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 Szerencsére azon már túl vagyok, hogy ilyenkor elkezdjem rosszul erezni magam. Inkabb csak a puszta kivancsisag furdal ilyenkor hogy szebbet vagy jobbat talalt az illető? Vagy mindkettő :) Nincs is ezzel baj, mert en is voltam így. 2 napja beszelgettem egy nővel szinte folyamatosan. Aztán rám írt egy masik akivel még inkább egy hullamhosszon voltam es szóltam a masiknak, hogy nem szeretném folytatni ezt az ismerkedosdit. Nem fogadta jol, mert egy szemet voltam a szemeben, de nem volt lelkiismeretfurdalasom, mert őszinte voltam vele es nem raboltam tovabb az idejét es nem is tettem gusztustalan módon parkolopalyara.
2016. dec. 1. 21:42
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Most telefonról nem tudom belinkelni, de van egy ilyen cucc, hogy a nők attól félnek társkeresőn, hogy a pasi sorozatgyilkos, a férfiak meg attól, hogy a nő kövér.
2016. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, kik azok a nyomorékok, akik sorra lepontoznak minden olyan választ, amelyik nem dicséri agyba-főbe a nőket. Az oldal gazdáinak a figyelmébe szeretném ajánlani azt a tényt, hogy ez így etikátlan és undorító, hiszen egyrészt ezzel nem a válaszok hasznosságát értékelik az emberek, hanem azt, hogy ők mennyire ismernek magukra a leírások alapján, vagy mennyire tekintik saját személyes sérelmüknek az igazságot, másrészt nem állnak ki nyílt vitára, hanem csak sunyin lepontozgatják azt, amivel nem értenek egyet. Nem mellesleg meglepően sokat lehet zuhanni néhány ilyen "kedves" ember értékelései miatt a "hasznosság" terén, miközben érdekes módon a felfelé jutás elérése sokkal nehezebb. Végül is mindegy, hiába tépem itt a számat, úgysem fog változni semmi, csak az idióták garázdálkodhatnak szabadon, a válaszolók meg nem írhatnak azt, amit szeretnének, mert véleményterror van. Etikátlan az egész oldal működtetése ebben a formában, meglepően nagy teret adnak a sunyiságnak, és ezzel mindenki úgy élhet vissza, ahogyan akar, nem meglepő a színvonal fokozatos süllyedése. Ha viszont a válaszoknak nem a hasznosságát értékelik a delikvensek, akkor tkp. értelmetlen ide írogatni, hiszen gyakorlatilag bármilyen sérelemért lepontozhatnak bárkit. Irreális rendszer ez az egész, amivel az egész oldal létjogosultsága is megkérdőjeleződik, hiszen sértődésből, gyűlöletből való lepontozással nem a válaszok hasznossága vagy haszontalansága tűnik ki, ráadásul a lepontozottnak sincs esélye arra, hogy a lepontozókkal vitázhasson. Ez az oldal a szólásszabadság szégyenfala lett, undorító rendszerrel hagyják élni az agyatlan lepontozókat, teljesen elmegy az ember kedve attól, hogy bármivel kapcsolatban véleményt fogalmazzon meg, ha nem írhat nyíltan, hiszen számíthat arra, hogy valakinek nem tetszik, amit olvas, és frusztráltságában egyébként akár hasznosnak is minősíthető véleményeket pontoz le.
2016. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!