Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye hogy legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, nem ismerem személyesen, csak facebookon láttam, de nagyon megfogott benne valami.

Mikor előszőr írtam, azt válaszolta, hogy állandóan írogatnak neki a mások is, hagyjam békén. Küldtem neki képet is magamról azt mondta, hogy szar... ekkor szerintem depressziós lehetett, de az biztos hogy rossz napjai voltak, mert ilyeneket írt hogy ilyenkor a barátai is eltűnnek, és csak rövid válaszokat adott

Aztán még egy párszor próbálkoztam mikor írta, hogy ne írjak neki, én válaszoltam hogy írnék én másnak is, de én engem csak ő érdekel, mert nekem más nem kell. Azt válaszolta, hogy ez aranyos volt tőlem és mégis beszélhetünk.

Azóta normálisabb, kérdeztem tőle hogy miért nincs pasija, és akkor mondta, hogy neki csak nyomorékok írnak. Rákérdezem hogy: mint én?

- miért lennél az?

- hát valami ilyesmit mondtál a múltkor.

- jó de akkor bunkó voltam


Még küldött magáról képeket, meg mondta egyik este, hogy holnap írjak neki.

Nem tudom igazából, hogy jó vagyok e nála. Még a leges legelején írta, hogy neki tetszik valaki, de ő külföldön dolgozik és nagyon soká jön vissza. Erre mondtam is neki, hogy én az ő helyébe nem hagytalak volna itt ha tetszenél.

Igazából én mindig több lányt "fűzök" meg komolyabban alig alig érdekel valaki, akinél nem csak az a cél hogy megdugjam, hanem több. És mint írtam nekem ő nagyon tetszik.



2016. dec. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen klasszik mai tini kapcsolatepites... majd nemsokara megdughatod, aztan szenvedhettek egy sort valami se vele, se nelkule dologban feltekenykedessel cifrazva, amikor meg tudja, hogy egy halom masik lanyt is fuzogetsz mellette, meg mikor te elkezdesz agyalni a masik, "tavoli" csavon.
2016. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ennyire értetlen vagy? Mikor fogod fel,hogy nem érdekled?!! Le fog tiltani a végén!
2016. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azóta nem is beszélek mással, hogy vele elkezdtem

fura, még nem volt velem ilyen

2016. dec. 2. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy tetszet egy ilyen kuka belsővel rendelkező valaki? Csak azért, mert szép a csomagolása, még undorító egy személyisége lehet
2016. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állandóan irnak neki.. mind a 10 ujjára jut férfi, szerintem azt se tudja mi történik vele, az ilyen fjta nőket bsszák orrba szájba mindig más, és az ilyen fajta nő hisztizik arról h milyen perverz férfiak..
2016. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!