Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le feküdnél-e egy 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le feküdnél-e egy 30 körüli szűz pasival kedvességből?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

ez nagyon szánalmas lenne a pasira nézve, ha kiderülne a dolog!


Szűz pasiként se mennék bele, ha tudnám, hogy az adott csaj csak szívességből vagy szánalomból van velem!

2016. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
Been there, done that!
2016. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne hangoztasd hogy szűz vagy és nagyobbak lesznek az esélyeid. Második megoldás hogy fizetős nénik szolgáltatásait veszed igénybe,nekik mondhatod hogy tapasztalatlan vagy még, némelyik örülni is fog neki.
2016. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez hogy néz ki, egy randin ülsz épp nagyban ismerkedtek ki milyen személyiség, milyen dolgokat kedvel, mik a céljai mennyire szimpatikus és a kávé után de még süti elött bemondod közben, hogy amúgy szűz vagyok és már nagyon frusztráló segîtesz? Hát ha ehhez hasonló ott magadnak nehezîted a dolgokat ...
2016. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ilyet bemondani.Ilyen barátság extrákkal dologra gondoltam. Például vagy két három hétig találkoztattam egy csajjal az utolsó randi végén kaptam egy csókot állítólag csak sajnálatból, de abban a pillanatban az is jó volt.

Valami ilyenre gondoltam, ha nem is jár velem, legalább jól esne ha valaki addig el menne velem. Vagy egy hegyéjszakásra olyan csajoktól akiknek tetszik a gondolat, hogy "tanítónénik lehetnek egy éjszakára"

2016. dec. 11. 18:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szűz 30 évesen és az sem véletlen hogy kedvességből kell lefeküdni vele, mert nő nem kívánja. Van még kérdés? Inkább befizetem egy prostihoz (ha már barátságról van szó).
2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Liza, a rókatündér lefeküdne sztem veled is, ha láttátok a filmet. :)


16: engem is befizetnél egyre? :D

2016. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem annó egy 12 évvel idősebb hölgy szűztelenített, mert megsajnált. Anyám barátnőjének lánya volt. Én akkor 20 voltam, reménytelen eset voltam. Aztán a sajnálatot szerelem követte, évekig voltam vele. Sokat tanultam tőle.
2016. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!