Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki csak visszautasít....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak visszautasít. Min kéne változtatnom? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Egy 19 éves fiú vagyok, szerencsére Bp-n lakom egy olyan részen, ami végülis forgalmas és sok olyan hely van, ahol sok - látszólag - normális lánnyal ismerkedtem meg, de végül mind visszautasított.

A legutóbbi eset kicsit jobban megviselt. Megismertem egy lányt, akivel hasonló érdeklődéseink vannak és nagyon érdeklődőnek tűnt, aki mindenre nyitott. Szinte csak jó tulajdonságokat tudnék elmondani róla. Beszélgettünk elég sokat és ugyanígy gyakran találkoztunk, nagyjából 2 hónap után elhatároztuk, hogy elkezdünk járni. 6 hónapon keresztül együtt voltunk és vele feküdtem le először és nagyon sok szép pillanatot köszönhetek neki. Viszont egy nap azzal állt elő, hogy csak megjátszotta magát, sosem szeretett igazán, csak kihasznált, ahogy az előző kapcsolatainál is ugyanezt tette. A szánalmas minden szinonímájával iletett és azóta nem is beszéltünk.

Előtte csak egy kapcsolatom volt, de azt nem sajnálom, még most is tartuk a kapcsolatot, annak ellenére is, hogy már nem vagyunk együtt csak nem beszélünk túl gyakran.


Szóval idáig csak ez a 2 kapcsolatom volt, ezeken kívül csak olyan lányokkal találkoztam, akiknél pár óra elteltével kiderül, hogy valójában nem olyanok, mint amilyennek mutatjál magukat, vagy akik normálisnak tűnnek, valamiért visszautasítanak és megvetően néztek rám.


Alapjáraton kicsit csendesebb vagyok, de azért egy kis idő elteltével, ha már jobban ismerem a másik embert, akkor jobban megnyílok. Sokat mosolygok és van amikor csak úgy random mosolyogva vonulok végig az utcán :D Mindig kedves vagyok másokkal, legalább is akkor, ha nem kezdenek el bunkózni, mert akkor én is kegyetlen vagyok. Rosz tulajdonságom talán az, hogy hajlamos vagyok nagyképűnek lenni és elhiszem, hogy ez kissé taszító, de igyekszem, hogy ez a tulajdonságom ne teljesen uralkodjon el rajtam.

Számomra fontos a jövőm, egyeteme járok most, mellette diákmunkázom, szeretem az állatokat, szeretek utazni, olvasni, sportolni stb. Nem vagyok túl nyomulós sem, főleg a múltkori eset után sokkal óvatosabb vagyok és inkább jobban megismerem a másikat, csak sokszor hirtelen elvakít a szerelem és nem gondolkozom normálisa .

Sokan állítják, hogy a kinézetemmel nincsen semmi gond, voltak, akik első ránézésre azt mondták, hogy mennyire aranyos vagyok és szimpatikusnak tartanak, nagyon szép szemeim vannak és jó, hogy ennyit mosolygok, a pozitívum sugárzik rólam.


Ne haragudjatok, hogy ennyire hosszú lett, nem számítottam, hogy ennyit fogok írni, csak hát így jött ki :D

Szóval ötletem sincs, min kéne konkrétan változtatnom.. esetleg valaki tudna nekem ebben segíteni?


Bármi kérdésetek van, nyugodtan kérdezzetek, lehet nem mondtam el mindent :)


2016. dec. 3. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpróbáltalak elképzelni, az első jelző ami beugrott az az unalmas. Nekem egy átlagos fiúnak tűnsz, aki nem eléggé határozott, férfias, spontán. Szerintem az a baj, hogy nincs elég tapasztalatod. Pl. kapcsolatnak nevezel egy olyan barátságot vagy mit ahol nem volt szex. Az nem kapcsolat, hacsak nem vagy aszexuális.


Nekem az írásból nagyon kisfiús vagy, tutyi mutyinak tűnsz. Egy jóképű férfit nem úgy szoktak jellemezni hogy aranyos. Ez nem pozitív jelző egy férfire, egy kisállat aranyos nem pedig egy férfi akihez vonzódom. Mondom ezt nőként.

2016. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg mielott teljesen elolvastam volna a z irasod, egyből feltűnt, h a kérdésben 20nak írod magad, aztan a kidejtesben 19et.

Es ebbol total az ugrott be, hogy hany olyan dolog lehet meg amiben kicsit ( vagy nagyon) nagyitassz.

Aztan ahogy olvastam, le is irtad, h kissé nagyképű vagy, de igyekszel kordában tartani ezt..

Lehet , hogy van egy fura stílusod, amit egy ido utan nem viselnek el.

Csak egy tipp. Igy par mondatból igen nehez korrekt véleményt irni.

2016. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekel a problémád, de nincs időm ilyen sokat olvasni, küldd el üziben röviden!
2016. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Valóban nem vagyok túl határozott, nincs annyira nagy önbizalmam sem, mert viszonylag sok negatívum is ért. Így most már nagyjából sejtem, hogy mik lennének még a rosszabb tulajdonságaim.


Ifom, ezt nem kell tudnia senkinek sehonnan, meg nem is írtam, de 2 napon belül leszek 20 :)


Másrészről van, amikor túlságosan sokat beszélek, de nem kell ezt úgy elképzelni, hogy nem hagyom szóhoz kutni a másikat. De a legtöbbször inkább a hallgatósághoz tartozom és jobban szeretem, ha a másik fél kicsit többet beszél nálam.

2016. dec. 3. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Te testesíted meg azt a tipikus aranyos, cuki, rendes, kedves srácot, akit a lányok csupán barátnak tartanak, mert nem látják benne a férfit.

A kedvességed nem jelent hátrányt az életedben, ez tény, mert tudsz így barátkozni és ismerősöket szerezni, meg olyanokat is, akik kihasználják ezt a tulajdonságodat. Ha felismered őket időben, akkor ebből nem lesz problémád. Viszont a nőknél nem lesz nagy sikered az állandó kényszervigyoroddal, az biztos.

2016. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!