Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos a barátnőkereséssel lenne problémám, de nem vagyok biztos abban, hogy hol a hiba. 20 éves fiú vagyok, féléve folyamatosan változom, mióta elhatároztam hogy az az élet amit éltem unalmas.Rengeteg stílust(zene, öltözködés, haj, életfilozófia:DD ) próbáltam már azóta ki, hátha megtalálom a nekem valót:)

A társkeresésben viszont nincs sikerem.Próbálkoztam interneten és élőben is, de mindkét módszer ugyanazzal az elutasítással záródott. Tudom a kudarcokból tanulni kell, ha kidobnak egy ajtón mássz be az ablakon, vagyis nem adom fel. Ennek ellenére jó lenne pár tanács :).

Persze idegenektől csak a külsőről lehet véleményt/tanácsot kérni, mert nem ismerik az embert(lehet a probléma nem itt van), én mégis jobban bízom egy idegen objektív véleményében, mint egy barát/rokonéban aki nem akar megbántani.

Privátban küldök képet. :)


2016. máj. 21. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanács?

Menj oda édesanyádhoz és kérdezd meg tőle, hogy hogyan is kell bánni a nőkkel. Vigyél egy noteszt és gondosan jegyezd le a szavait, majd mikor befejezte, csináld pont az ellenkezőjét.

2016. máj. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Magadnak felelj meg ne másnak. Ne gondold, hogyha változtatsz vagy megjátszod magad majd másképp lesz.
2016. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Nincs annyi papír/tinta a világon :DD

2. Nem próbálom megjátszom magam, hanem sok mindent kipróbálok és amin tetszik, annál megállok amíg ki nem ábrándulok belőle :/ Ilyen pl az edzés, elvesztettem a motivációt.

Elfogadni magam már más kérdés, néha úgy érzem ez megvan, néha úgy, hogy hiányzik.

2016. máj. 21. 01:55
 4/6 A kérdező kommentje:

nem próbálom megjátszani*

és ami*

Bocsi a helyesírásért, késő van.

2016. máj. 21. 01:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2016. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen mondok véleményt.

20/l

2016. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!