Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok erről? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Van ennek értelme, bejöhet?

Figyelt kérdés

Ha azok akik csúnyának érzik magukat, és sok visszautasítást is szoktak kapni, túltennék magukat a dolgon és elkezdenének lazábban ismerkedni?


1. ötlet

Úgy értem nem görcsölnének annyira látványosan, nem mutatnák ki a másik félnek, hogy félnek vagy tartanak a visszautasítástól. Hanem lazábban, mintha jópasik lennének. Persze nem bunkón vagy nagyképűen, de humorral és stílusosan.


2. ötlet

Vagy... Ha kifejezetten felfokozott önbizalommal? Azt kisugározva, mintha a "város összes nője engem akar".


Nekem gondjaim vannak az ismerkedéssel. Általában tudnék mit mondani, nem vagyok bunkó. Tudok helyesen írni, szívesen beszélgetnék vagy ismerkednék másokkal.


Leginkább az tart vissza, hogy csúnyának érzem magam. Nem tudom, hogy láthat engem a másik. Ha válaszol is valaki, de egy kicsit is érzem rajta, hogy nem annyira érdeklődik, inkább elengedem a dolgot. Nem akarom ráerőltetni magam senkire és ha attól tartok, hogy nem jövök be valakinek külsőre, eddig inkább visszavonultam. Nem győzödtem meg erről, lehet csak én projektáltam ki magamnak, de amikor úgy tűnt a másik nem érdeklődik, onnantól azt gondoltam nem érdeklem.


2016. dec. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet látványosan félni egy nőtöl? összepisálod magad vagy mi?
2016. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőre szavazok. Szerintem a humor mindig nyerő, nálam legalább is biztosan.

Legutóbb például egy külsőre átlagos srác jött oda hozzám, de végig poénkodott, nagyon magabiztosan, szimpatikus volt a hozzáállása.

De olyan is volt, aki simán elkezdett bábozni egy asztal mögül, azon még most is nevetek. :D

Szóval csak lazán. :)


#1 Látszik, ha valaki rágörcsöl a dologra.

2016. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ennyi az egész és nem próbálták ki már egy csomóan. Rengeteg önbizalommal rendelkező, humoros és jó kommunikációs képességű srácnak is nehezen megy a csajozás.
2016. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik sem jönne be. Nem ezen múlik a dolog :)

Amiket írsz, azok külsőségek, hazugság, csak kompenzációja lenne a korábbi előnytelen viselkedésmintának, és nem javítaná azt ki! Bukás az egész, mert a másik fél tudatalattija észreveszi a testbeszédből-kisugárzásból, hogy valami defektes! Tehát ha nem is tudja megmondani mi is az a defekt, akkor is messze lesz a tökéletestől az első benyomás, még mindig nem lett sokkal nagyobb az esély.


Belső dolgokban kell változásnak történnie, érzelmi-lelki fejlődésnek, tehát önismeret-kommunikációnak mindenképp fontos szerepet kell kapnia az önfejlesztésben a magukat csúnyának gondolóknál :)

2016. dec. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!