Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiatal nagyon szép lányok (20-25 éves korosztály) többsége szinte ugyanúgy néz ki, egyforma a stílusuk (vagyis nincs stílusuk), egyforma a sminkjük, és az arcuk is egyformák. Miért nincsenek egyéniségek a szép lányok körében?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a jóképű férfiakat. Dettó ugyanez. :D
2016. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

Mi az az "ugyanúgy"? Én úgy sminkelem magam, ahogy jól áll nem úgy, ahogy a "divat" diktálja. Ráadásul csak a szememet húzom ki, de azt is csak vèkonyan.


A stílusom meg olyan, hogy ami tetszik ês nem úgy nézek ki benne mint egy nyomi, akkor megveszem.


Mondjuk nézőpont kérdèse,hogy kinek mi a szèp. Nem tartom magam rondának (eddig mások sem mondták), de nyilván van olyan akinek nem jövök be. :D

2016. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Ezt már én is észrevettem. Szerintem azért van, mert a legtöbben ugyanazokat a celebeket akarják utánozni a sminkjükkel, öltözködésükkel és a mivel azoknak sincs nagy egyéniségük, így ilyen hasonló lesz a végeredmény.
2016. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kedves kettes! Nincs ezeknek a lányoknak egyénisége, se belsőre, külsőre meg főleg. Szépek meg minden, de egyformák. Kevés kivétel van. Nem tudom mondani egyik szép lányra sem hogy ő az X, a másik meg az Y. Számomra mindegyik csak X. Vagyis egyformák. Az öltözködésük, stílusuk, sminkjük, semmi egyedi nincs bennük. Lehet a többség nem is lenne olyan szép ha nem kenne az arcára 5 kg vakolatot.

(kivételek mindig vannak)

2016. dec. 4. 18:26
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, de mindegyik maximum egy patronra lenne jó, többre sem. Emberi értékkel nem rendelkező, tudatlan, okoskodó, húgyagyú ösztönlények a 20-25 közötti nők.
2016. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Úgy csinálsz, mintha ez a többi korszakban nem így lett volna. Minden korszaknak megvoltak a divatirányzatai, szépségideáljai a nők meg a férfiak körében is. A beatles minden egyes tagja úgy nézett ki, mintha 4 különböző fényképet néznék ugyanarról a személyről. Hadd hordjanak már szerencsétlen lányok azt, amit akarnak, te meg foglalkozz a saját öltözékeddel.
2016. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

...és pont ezért tetszenek nekem a "kívülállók". Mos utoljára akit láttam és bejött az pont nem ez a zsablonember volt, hanem hosszú bőrkabát, mélyvörös haj, ilyen lánc(?) a nyakában (nem cigó aranylánc, nem dögcédula, hanem kb. olyan mint Vader-é, cak elegánsabb és nőiesebb picit), sötétkékeslila nadrág árnyalatos nagyon, és az a tipikus "hétmérföldes" fekete csizma. Nem az amit a ribik hordanak hanem inkább az ami olyan... menő.


Valahogy szimpatikusnak hatott. Kedvelem az ilyesmit, sajnos.

2016. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

#6


Csak a kor birkái meneteltek a "kötelező" divat után

2016. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ha nem tetszenek akkor minek foglalkozol velük?

Vagy tán csípi a szemedet, hogy nem kaphatod meg egyiket se a sok egyforma közül?

2016. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3%
#8: Ne akard ezt megmagyarázni egy, a kor kötelező divatját követő alfahímek után sóvárgó nőneműnek, mint amilyen a #6-os.
2016. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!