Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideig húzódik általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig húzódik általában egy ismerkedési fázis? Mennyi az az időtartam ami után már biztos, hogy csak barátok lesztek és nem lesz több?

Figyelt kérdés
Ameddig még csak beszélgettek, megismeritek a másikat, de nem történik ezen kívül semmi más.
2016. dec. 4. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd Stephen Hawkinst, Az idő rövid történetében felvázolja a problémádra a választ. Ja bocs, mégsem. Ez változó, tudod két emberen múlik. Akármilyen hihetetlen. :)
2016. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
A mai világban ha az első randin nincs szex akkor általában garantált hogy a barátzónába került az egyik fél
2016. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem két hét,addig lehet ismerkedni semmi intenzitás nélkül
2016. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Ha az első randin nincs csók, akkor abból szinte biztosan nem lesz több.

Ha volt csók, de utána telnek-múlnak a hetek, és nem léptünk tovább, akkor ugyanaz a helyzet, abból sem lesz több.

2016. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
sajnos a mai világ a testiség felé tolódott.. ma már mondhatni előbb van szex, minthogy a felek megismernék a másikat! Aztán persze csodálkoznak nagy boci szemekkel 1-3-5 hónap múlva, hogy a másik nem is olyan amilyen.
2016. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem randiztunk még, csak egyrészt közös a baráti körünk, így szoktunk kb egy héten egyszer max kétszer összefutni, de elvileg én is tetszem neki...

Csak nem tudom, hogy ez így a jelenlegi formában meddig mehet még. Előbb-utóbb valamelyikünknek lépnie kell majd.

2016. dec. 4. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a két féltől és a helyzettől is függ. Pl. mekkora a távolság, mennyire nyitottak éppen az ismerkedésre mindketten, esetleg máshonnan ismerik-e már egymást. Lassíthatja ezt a folyamatot sok rossz tapasztalat, gyász, álláskeresési időszak, vizsgaidőszak, friss szakítás/válás, távolság...
2016. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálam első randin akkor sincs sem csók sem szex, ha évek óta bele vagyok habarodva, de csak most adódott lehetőség arra, hogy párkapcsolat legyen köztünk... Azok meg soha nem érdekeltek, akiknél a testiség mindenek előtt, velük nincs dolgom.

Természetesen a testiség is része egy párkapcsolatnak, de nálam az nem megy úgy, mint a nyulaknál. :-)

2016. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Bennem egyetlen nő sem vált ki első látásra semmilyen komolyabb vonzalmat, de még másodikra sem, hiszen nem ismerem a delikvens nőszemélyt. Nekem minimum hónapok kellenek, hogy valakire beinduljak.
2016. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

pár tali...

ha addig nem történt semmi, akkor már felesleges.

Első randin még okés, hogy nincs csók, talán belefér, meg függ is a szitutól

de amikor már másodszorra is kettesben találkozunk, és nincs semmi, akkor ott valami már nem stimmel :)

2016. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!