Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon aki panaszkodik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon aki panaszkodik, hogy a férfiak nem kezdeményeznek nála, az elgondolkodik maga is ennek az okain, vagy csak az unalomig ismert közhelyekig jut?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkoztam egy volt osztálytársammal (29F), aki többek között azt is elmondta, hogy már több mint egy éve nincs párkapcsolata. Mivel korábban kb. folyamatosan, de legalábbis majdnem mindig volt barátnője, kíváncsiak voltunk, hogyan lehetséges ez... dióhéjban az volt a válasza (szó szerint sajnos nem tudom idézni), hogy elege lett abból az elvárásból, hogy mivel ő a férfi, mindig neki kelljen kezdeményezni. Nem mintha ne tudna vagy ne lenne gyakorlata benne, csak tök egyenlőtlennek tartja... és szerinte azok, akik önként megfelelnek ennek az elvárásnak, azok maguk is hozzájárulnak a rendszer fenntartásához.

2016. dec. 7. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Én tisztában vagyok vele, hogy a túlsúlyom miatt nem kezdeményeznek nálam.
2016. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Harminc és nem képes életben tartani egy komoly kapcsolatot? Nem lennék kíváncsi a tanácsaira.
2016. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Jajj... a történet baromi egyszerű; annak kell(ene) kezdeményeznie, aki párkapcsolatot akar. Mivel nagy átlagban a férfiak szenvednek a p..nahiánytól, a nők viszont vígan eléldegélnek f..sz nélkül is, ezért alakult ki az, hogy a férfi kezdeményezzen. Elég logikus, nem? Ha egyszer elvagyok, jól vagyok, nem hiányzik egy újabb nyűg a nyakamba, akkor mi a pintyér' kezdeményezzek olyasmit, amire k...rvára nem vágyom? xD Kinek lenne az jó? x) Na mindegy, az a néhány kivétel nő, akiket meg valami csoda folytán nem zaklatnak állandóan a pasik, de (és itt a lényeg) ők ezt akarnák, na ők alkotják azt az elenyésző kisebbséget, akiktől joggal várják, hogy "hát akkor anyukám, ha akarsz valamit, tán kezdeményezni kellene".
2016. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem fogom megkönnyezni a barátodat. Várjon akkor a sült galambra. Who cares? :D
2016. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Sok ilyen nő csak siránkozik, én is ismerkedtem nem egy ilyennel, aki azt mondta, hogy ő a kutyának sem kell, senki rá sem néz, én kezdeményeztem nála, de még egy találkozóig sem jutottunk el. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy már legalább egy ember próbálkozott nála, tehát nem mondhatja, hogy senkit sem érdekel. Plusz eleve van lehetőség a közeledésre (utazás közben, neten, iskolában, ha máshol nem is), csak nem mindig érdemes, mert sok csaj belebújik a telefonjába, nehogy már kommunikálni lehessen vele. Utána meg csak a picsogást hallani mindenfelől, hogy magányosak. Ha lehetőséget sem teremtenek a kommunikációra, akkor minek és hogyan kezdeményezzen bárki is? Egyébként tény, hogy sok nő még mindig nem kezdeményez, mert az "a férfiak dolga", és szerintük ilyen téren megvannak a nemi szerepek, bezzeg mikor előkerül, hogy egy férfi nem tud sütni-főzni-mosni-vasalni, akkor mi az, hogy ilyen alapvető dolgokat nem tud, pedig a mai világban már eltűntek a nemi szerepek. Mivel a nők többsége nem kezdeményez, így nem is fogják fel, hogy mit jelent az, ha valakit bunkón elutasítanak, mit jelent odamenni, beszélgetést kezdeményezni, mit jelent vállalni az elutasítás - esetleg a megalázás - kockázatát.
2016. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4: Ha valakik a sült galambot várják, akkor azok nagy átlagban pont a nők (tisztelet a minimális kivételnek, akik képesek mondjuk egy beszélgetést kezdeményezni). A nőknek nagy átlagban halványlila fingjuk sincs arról, hogy a férfinak mennyit kell gürcölnie azért, hogy legyen valakije, oda kell mennie a kiszemelthez, meg kell szólítania, vállalnia kell azt a kockázatot, hogy hazudnak neki, kiröhögik, megalázzák stb., szórakoztatónak kell lennie, hogy felkeltse a nő érdeklődését, és még sorolhatnám a kritériumokat, a nők meg majd eldöntik, hogy szóba állnak-e vele. A legtöbb nő csak várja a herceget, és semmit sem kell tennie, míg sok férfi már azért nem kezdeményez, mert beleunt a sok hülye, beképzelt, bunkó libába.
2016. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mekkora badarság!


Inkább ez egy puhapcs, aki nem akar semmit se tenni egy nőért! El is mondta!


Akkor mit vár?? Az ilyenért nem is kár, hulljon csak a férgese, csak akkor nincs oka panaszkodni, hisz lehetősége lett volna rá.


Naná, hogy nem a nők fognak neki felajánlkozni! Ez mekkora marha! De majd pár év múlva nyugodtan játszhatja a "csalódottat"!


Én csalódtam a nőkben, és nőgyűlölő lettem című játékát!


Mióta világ a világ, még mindig az működött szépen és jól, ha a férfi férfi maradt és megmaradt ennél a szerepnél, a nő pedig nő!


Fordítva nem működik, és nem is fog!


Az utolsó félmondat viszi el a pálmát, szimpla idiotizmus! Zagyva baromság. Összeesküvés elmélet, depis, antiszoci viselkedésre vall.


Mint ahogy az is, hogy "nincs kedve udvarolni", sem megközelíteni egy lányt!


Jha, kérem!


Akkor így járt! :)

De mondom lehet utálkozni pár év múlva, hogy neki semmi se jött össze és minden nő "egyforma", meg nincs aki keilégítse az "igényeit".


Azt gondolom bírná a sz_ros, ha neki nem kéne semmit tennie! Hát ez nem így műxik cerkás esetében!

2016. dec. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

5-ös, 6-os majd mindjárt elkezdelek sajnálni, hogy lúzer férfinak születtél!


Nem tudsz élni a saját nemednek megfelelően? Az a te bajod! Csak akkor nem is lesz normális életed, és pont ugyanilyen balf.sz savanya jóska leszel, mint amilyen most vagy!

Márpedig te már nem változol!

2016. dec. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Ja, csak a világ változott meg, és ha egyenrangúság van, akkor a nők is simán kezdeményezhetnének pl. beszélgetést, de a többség nem teszi meg, ugyan miért is tenné. Másrészt egy férfinak szinte nővé kellene válnia, mert a nők jelentős részénél alapvető követelmény, hogy a női feladatokat is vegye át, miközben maradjon férfias. Vagyis a nők jó része úgy csűri-csavarja az egyenrangúság és a nemi szerepek dolgot, hogy nekik jó legyen. Ha kezdeményezni kell, akkor vannak nemi szerepek, ha főzni-mosni-takarítani kell, akkor nincsenek. Ez elég érdekes. És a nőknek sem esik le az aranygyűrű az ujjáról, ha kezdeményeznek, vagy legalább kimutatják, hogy érdekli őket valaki, és esélyt adnak arra, hogy közeledhess. Mert ha a nők 95%-a bebújik a telefonja mögé, és zombiként flangál a világban, akkor azt sincs joguk elvárni, hogy bárki kezdeményezzen, hiszen egy ilyen emberhez ki és hogyan menne oda.
2016. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#2: 29.


#3: a kissé tahó megfogalmazás ellenére a tartalommal nagyjából egyet tudok érteni.


#3: már bocs, de ő egyáltalán nem panaszkodott. Nem úgy tűnt, mintha várna bármilyen galambra. Inkább úgy, mint aki lesz*rja.


#5: "Egyébként tény, hogy sok nő még mindig nem kezdeményez, mert az "a férfiak dolga", és szerintük ilyen téren megvannak a nemi szerepek, bezzeg mikor előkerül, hogy egy férfi nem tud sütni-főzni-mosni-vasalni, akkor mi az, hogy ilyen alapvető dolgokat nem tud, pedig a mai világban már eltűntek a nemi szerepek."

Asszem az említett volt osztálytárs is mondott valami hasonlót, szerintem is van benne valamennyi igazság.


#7-8: ehh, neked hiába is válaszolnék, valószínűleg megakadtál a # jelnél.

2016. dec. 8. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!