Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Masnak is fajna ha az a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is fajna ha az a lany akit itt ismert meg tobb talalkozas utan arrol irna ki kerdest hogy mikent es hogy fekszik le mas pasikkal?

Figyelt kérdés
Csak tudnam az ilyen miert hulyiti azt aki tenyleg szeretne...
2016. szept. 15. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán... :D

Csak belőném, hogy barátzónától nincs tovább. (alias komoly kapcsolat nincs)

2016. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy neki is belottek... es meg az izet is tagalta ott ahol lebukott.
2016. szept. 15. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
miért is fájna? lehet érezni, h milyen a másik személy, és mi az, h több találkozás után? és kit érdekel, be kell sorolni a csajokat nagy szerelemtől az egy patront megér csajig. :)
2016. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Asszem én ismerem a csajt. Legalábbis én is találkoztam innen egy csajjal, aztán észrevettem, hogy velem meg más palikkal kapcsolatban ír ki kérdéseket, annyira nyilvánvalóan fogalmazott, hogy nem lehetett nem kiszúrni, már több tucat kérdést feltett egyébként velem kapcsolatban, de én nem mondtam meg neki, hogy tudom. Simán lefeküdt volna velem, de én nem mentem bele, éppen ez okból kifolyólag, amit a kérdező ír. Hogy hívják a csajt, elég ha keresztnevet írsz, vagy a felhasználónevét?
2016. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne itt ismerkedjetek, gyerekek!
2016. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ugy latszik itt ilyen csajok vannak ...:( amugy legjobban mar

a penzt sajnalom amit miatta elkoltottem...

2016. szept. 15. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval te fagyizni vitted, más meg szobára?


Ciki, de tanulj belőle, és legyél határozottabb.

2016. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A francot .. a legdragabb lindt csoki kellett neki mert az volt a kedvence... meg az uti koltseg meg ilyenek. Raadasul visszagondolva egy sznob ri.i egy sznob gimibol. De mennyi vonatjegyet vehettem

volna mar ebbol a penzbol es kirandulhattam volna egyedul... es akkor nem erdekelt volna hogy ki dugja meg.

2016. szept. 15. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kedvence, csak az volt amivel a legjobban lehúzhat, nem elsősorban anyagi értelemben.

Fogd fel tanulópénzként. Ha a következő csaj is csak a figyelmedet akarja cserébe a semmiért, hagyd ott és keress olyat, akinek szívesen veszed meg a legfelső polcos csokit is.

2016. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ennél már csak az lett volna viccesebb, ha kiküld Belgiumba, h hozz neki eredeti belga csokit és te ki is mentél volna kb.


amúgy egy csokiba meg vonatjegybe nem halsz bele, húztak már le jobban is másokat :)

2016. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!