Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elítélendő lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő lenne ha ezek után inkább csak az egyéjszakás kapcsolatok érdekelnének nőként?

Figyelt kérdés

Magyarázat: 24 éves vagyok és mindig is komoly kapcsolatra vágytam de nem biztos, hogy ez van nekem szánva, ugyanis folyamatos csalódások érnek, nem kellek annyira a fiúknak mint nekem ők. Most is egy óriási csalódás ért pont azért mert érzelmeket tápláltam.

Ki akarom zárni az érzelmeimet.


2016. dec. 7. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szép dolog, amit az agy eltervez, de más, amit a szív jár. Szóval ne erőlködj ezzel, mert csak egó lenne. Ha partnert szeretnél, akkor vállalod a kockázatot, ez ezzel jár. Áldozat, "befektetés" nélkül nincs siker.
2016. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csaj vagy és láthatóan érzelmes típus. Ha "csak" lefekszel valakivel, pár este után bele is szeretsz. Rengeteg ilyen kérdés jön ide is erről...

Szimplán próbálkozz más pasiknál. Ha valaki csalódik 1-2 emberben, akkor lehetnek az emberek a hibásak. Ha valaki sorban csalódik azokban az emberekben, akiket ő maga választ, ott már az egyénnel is probléma van.

Máskor jobban válassz, ilyen egyszerű a képlet. És Red Vixent kerüld.

2016. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legyél mingli!
2016. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ahamm. Én a másik oldalon vagyok. Vagyis nekem azért nem való a hosszú távú kapcsolat, mert nem érzek semmit, hamar elmúlik bármi, amit szerelemnek hiszek végre.


DE! Érzelmek nélkül nem megy!

Egyéjszakás, szex, fellángolás... Ha olyan jó, akkor nyoma marad, sokáig emlékezetes lesz neked.


Szerintem inkább az lenne a megoldás, ha tudnád kezelni az érzelmeidet. És akkor nem kattognál rajtuk, hanem tudnál előre nézni, és a jelenre koncentrálni, a múlt "felesleges" dolgai helyett :)

tehát önismeret, érzelmi intelligencia


24f

2016. dec. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Írj! Valamit meg akarok kérdezni
2016. dec. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj senkivel.
2016. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!