Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férj kerestetik?

Figyelt kérdés

... de biztos nem találtatik.


Megpróbálom röviden:


Gazdag férjet szeretnék kicsi korom óta. Itt viszont felmerül két kérdés. Ki a gazdag, és ki kell neki.


Már feltettem egy kérdést itt, hogy ki számít gazdagnak, nem sok válasz jött. Nem tudom, ki milyen emberre gondol, mikor azt mondja „pénzes pasi”. Reméltem, hogy találok jobb példát, hogy az előítéleteket elkerülhessem, de egyedül Big jutott eszembe a Szex és New York-ból. 40-es, jóképű, drága öltönyös ember, akinek sofőrje van, drága szivart szív.


A másik kérdés, hogy ki kell nekik. Itt mindenki azt mondja, hogy az ilyen cicababa típusú csajok. Nem ismerek egyetlen igazán gazdag embert sem, így fogalmam sincs, hogy mikre vágynak egy nőben.


Nem vagyok cicababa, nincs rajtam semmi mű, de rendben tartom magam, natúrsminket hordok, törődöm a bőrömmel.

Az öltözködési stílusom nem épp szexi, kb:

[link]


0 szexuális tapasztalatom van, itthon ülök szabadidőmben, kötök vagy origamizok, esetleg kísérletezem a konyhában. Ha most lenne egy gazdag férjem, és megkérdezné, mit szeretnék karácsonyra, tudnék neki adni egy listányi könyvet, amit megvehet. Gyereket nem szeretnék.


Tehát ez a kérdésem. Nagyon gazdag férfiak nem esnek szerelembe természetes, introvertált nőkkel? (Ahogy ezt így leírtam, már sejtem a választ… )



2016. dec. 8. 02:34
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
(Már csak reggel fogok válaszolni.)
2016. dec. 8. 02:36
 2/48 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazad van. Cérnavékony, olyan bottal se piszkálnám meg típus náluk a nyerő, és lehetőleg legyen mindene mű...

Üresfejű, ostoba pcsa. Ez kell nekik. Erre van igényük.

2016. dec. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
74%

Minek tartana valaki tehenet, ha annyi tejet vehet, amennyit csak akar? Ráadásul sokkal finomabb tejet, mint amit egy ilyen tehén adni tud... és olyan tejet, amilyet éppen akkor megkíván. Bizony!

Az a baj az ilyen nőkkel, hogy túl sokat képzelnek amgukról. A gondolkodásuk köszönő viszonyban sincs a valósággal.

2016. dec. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Miért, szerinted elképzelhetetlen, hogy egy gazdag csávó egy visszahúzódó nem műnőbe szeressen bele? Nagy lelkiszegénységre vall, hogy aki gazdag, annak megvolt a fél város, megvette kilóra.
2016. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
Igen, persze... az a lelki szegénység... Nem az, hogy a "hősnőnk" el akarja adni magát kilóra...
2016. dec. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
54%
Miért baj az, hogy valaki biztonságra törekszik, egzisztenciára? A férfiak mire törekednek? Nézzük már meg a fonákját! Mi kell nekik? Tudod mi? Elmondom: egy rbanc! Kinézetben, és viselkedésben is! Sajnos erre buknak. Korcs lett a világ.
2016. dec. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
97%
Andersen meséi...
2016. dec. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

Egy nő hasonló kérdést írt meg egy gazdag embernek, aki ezt a választ küldte. Mégha ez kitalált is, azért nagy igazság van benne. Gondold át! Íme:


„Kedves Ms. Csinoska!


Nagy érdeklődéssel olvastam az üzenetét, azt gondolom, nagyon sok lány szeretne választ kapni ezekre a kérdésekre, amit maga feltett. Kérem, ha megengedi kifejtem a véleményemet, mint szakmai befektető.


Az éves jövedelmem több mint 500 ezer dollár, így gondolom ez már első nekifutásra nem rossz, hiszen megfelel az elvárásainak.


Azonban, mint üzletember, nagyon rossz döntés lenne részemről, ha feleségül venném magát.


Elmagyarázom: amit maga szeretne, hogy a szépségéért cserébe pénzt kapjon, tehát A személy hozza a szépségét, B személy pedig fizet érte.


Itt azonban van egy kis bibi: a szépség mulandó, de nekem ugyanúgy fizetnem kellene, de nem fogok olyasmire pénzt kiadni, ami már nincs, így csak a vagyonom fog évről évre nőni. Ebből az következik, hogy míg maga idővel veszíteni fog az értékéből, nálam ez fordítva lesz.


Az üzleti életben úgy működnek a dolgok, hogy ha valaminek az értéke csökken, megpróbáljuk eladni, mert nincs értelme megtartani az elértéktelenedő árút. Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, de meg kell szabaduljon attól az „árújától”, ami a maga értékvesztését fogja okozni.


Az, aki évi 500 ezer dollárt keres, nem hülye. Az ilyen férfiak kedvelik az ilyen lányokat, mint maga, flörtölnek velük, elviszik vacsorázni, még a barátnőjük is lehet, de nem fogják elvenni. Így azt javaslom, hogy ne akarjon gazdag férfit keresni magának. És vésse az eszébe: könnyebben elérheti azt, hogy magának legyen évi 500 ezer dolláros keresete, mint azt, hogy egy ilyen pénzes férjet fog majd találni.


Remélem segített a válaszom."


Link:

[link]

2016. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

Elmondom, hogy szerintem egy ilyen gazdag pasi, nyilván járkál ide oda, tehát neki biztos nem egy otthon origamizó csaj kell. Hanem olyan, akivel tud érévnyesülni egy megnyitón vagy hasonlón.

Én nőként mondom, hogy ez még -szerintem- kevés amiket leírtál, mert ezt minden igényesebb nő ugyanígy napi rutinként elvégzi.

Meg aztán sok esetben nem az utcáról fognak egy nőt fogni maguknak találomra. Ez nem a Szürke 50 árnyalata, ahol felkarolja Mr. Grey a szerencsétlen kislányt, aki összevissza makog és úgy öltözködik , mint a szomszéd.

Akik ilyen ultra gazdagok, kifejezetten pénzesek, biztos vagyok benne, hogy "körön belül" választanak párt.

Általában valami üzelti partnerének a lánya/fia.. üzlettárs, tulajdonos.. stb stb.

2016. dec. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 72 %-os ez egy hímsoviniszta duma. Semmi több. És köze nincs a valósághoz, az emberek nem árucikkel. Miért olyan elképzelhetetlen kérdem én, hogy a gazdag egy gazdaggal házasodik? Ilyen még nem történt a világtörténelemben, vagy mi van már?


Nem vágyhat egy olyan valakire aki se nem rbanc, se nem legalja kifele mutogatós és nem mű?? Ki mondta ezt? Ez a hülye kis mesécske?


Az élet a legnagyobb forgatókönyv író..

És nem mindig tudjuk megválasztani, hogy kibe szeretünk bele, és kibe nem!

Aki csak árucikknek képzeli a nőt, az meg menjen legyen szíves a sunyiba!

Ha valaki őszinte, attól még nem lett árucikk. Őszinte, vágyai vannak. A férfinak is lehetnek, és aki úgy gondolja, hogy egy tartós kapcsolat amiben egy férfi és egy nő van ott a nőnek "idővel" az értéke csökken, az legyen kedves menjen el a havat lapátolni a hivatalba!


Annak nem való párkapcsolat!

Ez csak egy "igény", könyörgöm!


Még akár nekem is lehetne ilyen igényem, és akkor mi van?! De ettől még én sem lennék árucikk.


Vágyak találkoznak, avagy nem. Nem történt semmi. Az ember nem csak kívánságszatyorból áll..

2016. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!