Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuálisok! Szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok! Szeretnétek társat? Találtatok társat? Ha igen hol? Hol kerestek társat?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet,kort!

Köszönöm!



#aszexualitás #aszexuális társ
2016. dec. 12. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Nem Sehol.


Mivel azok heterok lennének ill voltak (már aki próbálkozott) eleve értelmetlen.

Nyilván megcsalna érhető okokból. Társas kapcsolatai az embernek meg barátnő nélkül is lehetnek.


Senki nem úgy megy oda h hé te aszex vagy akkor jó.

NEM ! Mindenki azt hiszi h te heteró vagy.

Mondjuk ez nem az ő hibájuk az egész világ ilyen. Ha nem mondod eszükbe se jut.


Szal ez részemről értelmetlen.

Találkozni meg beszélgetni amúgy is tudok.


27 F

2016. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

A társat illetően még bizonytalan vagyok, nem tudom eldönteni, hogy megéri-e a fáradtságot, én nyugodt életet igénylem. De ha keresnék, akkor külföldben gondolkoznék, mert ebben az országban képtelen felfogni, hogy ilyen létezik. Néha felmegyek külföldi fórumokra, és megdöbbentő, hogy mennyire máshogy gondolkoznak.

24L

2016. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnék. Próbálkozom a kereséssel már elég régóta, de egyelőre még semmi nem jött össze. 18l
2019. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!