Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz külsejű fiúk/lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz külsejű fiúk/lányok, hogyan találtatok társat?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akiket a külsejük miatt visszautasítottak sokszor, de végül sikerült megoldani a problémát. Mit csináltatok?
2016. jún. 23. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

én sokáig azt gondoltam mivel nem vagyok kifejezetten helyes meg gazdag(lényeges a kifejezetten szócska) sőt még bunkó sem vagyok akkor esélyem sincs nőre....aztán látom hogy rossz kifejezéssel élve ugyanabban a skatulyában lévő velem egyívású srácoknak van nője méghozzá vállalható...naná hogy megkérdezgettem mindtől hogy szedte össze...a válaszok:"közös barátaink hoztak össze"..."haveri buliban mutattak be egymásnak"..."ismerősok boronáltak össze mert tudták hogy mindketten szinglik vagyunk"....

Nomármost nekem nincs efféle háttérstábom szárnysegédeim vagy nyersen szólva felszopóim akik összevissza dicsérgetnek más előtt, én meg mégse dicsérhetem magam mert az büdös....tehát most stábot toborzok hogy azokkal majd előrébb leszek

2016. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én nem nézek ki jól, de mindig volt párom 14 éves koromtól fogva, pedig tényleg nem vagyok szép. És kapcsolatfüggő se, csak így alakult.


Szerintem hozzáállás kérdése. Általában vidám vagyok, sokan mondták, hogy jó a humorom, meg sokat olvasok, nézek mindenfélét, régebben kockultam, ez jó téma volt mindig, tehát mindenkivel tudok valamiről beszélni, mindenkivel van közös téma.


Érdekesnek és érdeklődőnek kell lenni, mert oké, meglátnak, oké nem tetszek, de egy beszélgetés után kialakulhat szimpátia, a szimpátiából meg ha nem is kapcsolat, de barátság, vagy ismerősi viszony.



Persze mindez nagyon nehéz, ha alapjáraton inkább befelé forduló személyiség vagy, de én se vagyok annyira társasági. Viszont ha társaságban vagyok akkor nyitott vagyok, de szeretek bekuckózni én is, ez nem akadály.


Tágítsd a tudásod, tágítsd az ismeretségi körödet, és próbálj pozitív lenni :)


Egyik ismerősöm sokáig nem talált párt, aztán rájöttem, hogy állandóan panaszkodik és sajnáltatja magát, és mikor már a tököm teli lett, megmondtam neki, hogy nekem is van bajom, nem vagyok lelki szemetesláda, hogy órákig hallgassam, hogy neki milyen rossz élete van, kicsit magába szállt, és elgondolkodott. Már van neki menyasszonya.

2016. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem találtam :D Nem vagyok jóképű, de csúnya se, viszont a belsőmmel nagy bajok vannak.
2016. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Elkezdtem vlogot csinálni a youtube-on, ahol különféle ismert filmek és sorozatok poénos újraszinkronizálását csinálom.

Elég sok feliratkozóm lett és így sok lánytól kapok ajánlatot is, amikből válogatok.

2016. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Radics Peti? :D

2016. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nick Vujcic a példa hogy nem létezik rossz külső,mivel ő kezek lábak nélkül is talált feleséget magának.
2016. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van
2016. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6; #7


Kivéve, ha kövér vagy, mert akkor lehet akár milyen jó belsőd, b#?@hatod...

2016. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!