Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ajanlatos tavolsagi kapcsolatot kiepiteni, (kulfold, stb. ) mert legtobbszor nincs jo vege?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs penz, ido vagy ha van is, de az adott ket illeto nem kepes megfeleloen gazdalkodni veluk, valamint, ha egyikotokben sincs meg a hajlandosag, hogy idovel ugy alakitsa az eletet, hogy koltozzon, akkor tenyleg felesleges. Mondjuk ugy, hogy nagyon sok csillagnak kell pont jol allnia ahhoz, hogy mukodjon.
2016. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg meg annyit hozzatennek, hogy koltozesi hajlandosag melle jarulnak ugye plusz erofeszitesek mint pl. a nyelvtanulas, otthoni kapcsolatok feladasa. Ha ezt tudod hogy nem lennel ra kepes, akkor szinten nem erdemes belekezdeni se.
2016. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én így tapasztaltam, vidéki vagyok, egy pesti lánnyal jöttem össze nem rég, de a nagy távolság általában megöli a kapcsolatot, ha csak nem tudtok találkozni heti 2-3 alkalommal, akkor bukta. Egyszerűen nem érzitek egymás közelségét, idővel eltávolodtok egymástól és csak beszélgetőpartnerek lesztek, hiába a Facebook, Skype, vagy bármi más kapcsolatteremtésre alkalmas oldal. Persze vannak ritka kivételek, de általában az a vége - a tapasztalataim szerint is - hogy nem jó beleélni-e magát az embernek. Nagyobb valószínűséggel fog mást találni a két fél, a saját környezetében hidd el. Én már csak tudom: az előző 2 barátnőmnél is ez volt a helyzet. Azóta mondom azt, hogy nem...távkapcsolatból többet nem kérek, és a legrosszabb az amikor eleve távkapcs-ból indultok ki, annál nincs rosszabb.


Nekem az a véleményem a távkapcsolatokról, hogy nagy arányban nem működnek sokáig, néhány hónapig oké, de utána elkezdik egymást unni a partnerek, vagy inkább olyan mintha a géppel beszélgetnének, hiszen "nem érzik egymást". Nem tudjátok megismerni, kiismerni egymást, nem látjátok egymás reakcióját, nem tudtok alapvető élethelyzetekbe bonyolódni, mert nem is mentek sehova. Szóval nem, én felhagytam a távkapcsolattal. Tisztelet a kivételnek!


24F

2016. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azt hiszem igazatok van,megprobaltam,elso kapcsolatom ilyen volt, es nagyon rafaztam, azota pedig nem sok mindenkihez van kedvem, viszont bejon az is hogy a kozvetlen kozeledben nem mindig talalsz olyat amilyet elkepzeltel.
2016. dec. 12. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez csakis a két ember vérmérsékletétől függ.

Nyilván ha az egyik nap mint nap együtt akar lenni de nem érti meg hogy nem lehet akkor nem fog működni.

De ha mindketten megelégednek a rövidke minőségi együtt töltött idővel, akkor nagyon is működhet.

Ott vannak a nemzetközi kamionosok példának, szerinted mind szingli?

Nem igazán, feleség és gyerekek várják őket otthon! Úgy hogy sokszor csak minden második hónapban találkoznak.

Ez csakis tőled és a másik féltől függ, nem attól hogy a Jóska meg a Maris között nem működött a dolog.

2016. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja még annyit hozzátennék azért mert egy ember miatt ráfáztál, még nem azt jelenti hogy a másikkal nem működne.


Ha én a te gondolat menetedből indulnék ki akkor minden nő egy ribizli lenne, csak mert az előző megcsalt.... Holott biztosan tudom vannak rendes normális nők is.

2016. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!