Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan 30-as férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan 30-as férfiak, akiket már megcsaltak átvertek az exek, azóta nem megy nekik az ismerkedés, szexre már annyira nem vevők, hanem inkább komoly, érzéki végletekig tartós kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
Sajnos én belefásultam abba, hogy hónapok óta vissza akarom szerezni az exem, de esélytelen. Már fel is akart jelenteni, ha nem hagyom békén. Persze azóta nem próbálom meg újra. De fáj, pedig átvert, megcsalt, megalázott a sokkal fiatalabb nő. Azóta az ismerkedés nem megy más nőkkel. Szexre lehetne 3-4 is, de nekem az már nem kell. Vagyis csak olyan nőtől, akit én akarok, aki az igazi, nekem tetsző párom. Csak az a baj, hogy aki nekem tetszene, annak én nem. Ez 30 felett már nem túl jó dolog. Úgy érzem frusztált vagyok a nők miatt, mintha kicsit ki is égtem volna. Hogy lehet feltöltődni?
2016. dec. 4. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Bár én már letettem az exemről egy ideje, de voltam hasonló cipőben, kivéve, hogy engem nem csalt meg. De a többi stimmel, szóval kíváncsi vagyok a válaszokra én is.
2016. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem sem fizikailag csalt meg, csak mikor társkeresőn volt pár hónapja, akkor visszaírkált férfiaknak, miközben én voltam a párja. Nekem ez megcsalás.
2016. dec. 4. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
beteg vagy hogy molesztalod ? keress.masik not
2016. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi ismerősöm.
2016. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem molesztálom, csak próbáltam visszerezni. Sikertelenül. Már pár hete nem is tudok felőle semmit.
2016. dec. 4. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamiért eljut idáig a kapcsolat, és az esetek 90%-ában ugyanaz a probléma férfiaknál: belekényelmesednek egy kapcsolatba, és önzővé válnak, a párjuk meg szép lassan kiszeret belőlük. És végül elkövetik a legnagyobb hibát, amit lehet: kiskutyaként loholnak a párjuk után, hogy fogadja vissza őket.

Ismerős történet, én is pont ugyanígy csináltam.

Egy kapcsolatban elengedhetetlen a folyamatos kedveskedés a másiknak, enélkül meghal az egész.

2016. dec. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!