Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból egyszer úgy megnézném vajon kik irogatnak ide, írnak véleményeket, tesznek ki kérdéseket, hiszen sok ember életét befolyásolják, és szerintem egyáltalán nem jó irányba, sok dolgot írnak itt aminek fele se igaz valóságba, engem totál megőrít ez a lányok "segg..ét nyaljuk" típusú duma, amikor egy lány megcsal valakit mindenki EGYETÉRT és TANÁCSOT ad, egy fiu fele olyan durva dolgot kiír és azt írják oda 10-en szó szerint hogy kösse fel magát!! Nem 1 nem 2 ilyen esettel találkozom nap mint nap!, nembeszélve hogy buzdítják a lányokat a kur..vulásra, hogy az milyen jó, és bármit kiír egy csaj hogy megtett valamit még dícsérik és megértőt játszanak vele, közbe a valóságba elítélik nem véletlen, de itt mintha az ellenkezője folyna, mindenkit buzdítanak a rosszra meghogy manapság ez a divat meg ilyenek pedig felese igaz...
2016. dec. 14. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy ki milyen lehet. :)
2016. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# Szerintem addig jó amíg nem tudjuk :D, sokan írják hogy mindenféle egyetemet végzett emberek de én szerintem a fele biztosan kamuzik és legfeljebb valami nagyon alja ember, főleg aki olyanokat kommentel hogy akaszd fel magad, mer megcsaltál valakit... Olyan kommenteket írnak sokan hogy már büntetni kéne.
2016. dec. 14. 00:39
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ne gyere az oldalra. De amúgy a véleményem, és ezért nagyon sokan le fognak szólni: fogaddd el haver, hogy a mai világ a nőknek áll. Szóval a nagy egyenlőség alatt a nők vannak a kiváltságos helyzetben, mivel a mai férifak 80%-a annyira gyenge, hogy sorban állnak egy nőért. Szóval logikus a nők meg nem bolondok, hogy ezt ne használják fel, és magukat magasabb szintre emeljék. U.I. mielőtt egy frusztrált hülyegyereknek titulálnátok, van barátnőm, jól megvagyunk immár 3 éve Köszi, azoknak akik látszatvilágban élnek és egy nyomorék, frusztrált nőgyülölő fiúnak titulálnak, anélkül, hogy is ernének. Éljen a demokrácia. :)
2016. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek a kommenteddel, nem sűrűn járok ide mostanába mer rájöttem, hogy teljesen meghülyít a sok hamis dolog ami itt folyik, rám rossz hatással vannak.
2016. dec. 14. 00:49
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Ácsi. Ez egy túl formális valamint megbízható platformja a tanácskérésnek. Aki innen várja a Szent igét az először is szerintem nézzen jó mélyen magába, mert valami nagyon nem oké.

Sokan csak trollkodni járnak ide. Olvasgatni, hogy másoknak mennyi baja van. Aztán ihletet merítenek belőle, mondatokba foglalnak valami hangzatos történetet és ők is felteszik. A fele sem igaz.

A válaszadóknál ugyan ez a helyzet. Sokan csak az aktuális frusztrációjukat vezetik le itt.

Illetve, nyilván nem nyitsz meg olyan kérdéseket, amik nem érdekelnek, nem indítanak meg semmilyen irányba. Ezzel viszont eléggé torzul a vélemények heterogenitása.


Amúgy nem kell sokat már várni. Szerintem 10-15 éven belül már mindenféle ilyen netes platformon minimum álló, de inkább real-time képek lesznek a személyekről.

2016. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És jéé- mit mondtam? Második vagyok. Rögtön frusztrált vagyok, amiért leírom a valóságpt. Sokaknak fáj, de ez a valóság attól. Bocsi, ilyen a mai világ, csak egy általános véleményt fogadnak el: jaja barátom nem jött el a te időd, várj, próbálkozz stb- Bla-bla. Na én kiszálltam. Lehet tovább oltogatni. Attól én a valóságban láttam ezt-azt, tudom mi mi az.
2016. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

"lányok "segg..ét nyaljuk" típusú duma"

cicamica, te akkor összekevered a gyk-t egy másik fórummal... Ide 20+ éves szűz férfiak járnak pusztán azért, hogy egymás társaságában mocskolhassák a női nemet. Itt max a nők állnak ki egymásért, de belőlünk meg kevesebb van (najó, van még 1-2 pasi is, nekik meg külön köszönet)

Amúgy mielőtt a másik nem erkölcsösségével foglalkozol, foglalkozz inkább a saját nemedével, mert titeket sem kell félteni.

2016. dec. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:

Ez egy látszat világ ahol kivételes szabályok működnek, ami az életben nem, meg en is szoktam ismerkedős priviket kapni, mikor nem tudja az illető eldönteni, hogy fiú vagyok vagy lany, itt a legtöbben csak egy kósza numera miatt vannak itt, es ugy gondoljak, hogy a sggnyalas a legjobb útja annak, hogy lekeruljon a lányokról a bugyi, ha ez nem jön össze akkor meg egy másik kérdésnél kitombolja magat, mekkora szemetek a nők.

Viszont azert vannak realitásai is, mint amit a 3-as válaszoló irt ha jol emlékszem a számra. A nőknek vagyis inkabb a csinosabb nőknek all a világ párkapcsolati szempontból, azt kar tagadni, s mivel ekkora a verseny értük, igy élőben is ez tapasztalható, nem csak itt a gyiken. S nem vagyok nogyulo vagy frusztrált en sem.

2016. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!