Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg tetszik egy nő el kezdek gondolkodni hogy hogyan lehetne ilyen barátnőm, de fogalmam sincs hogy mit kell mondani! Másnak is van hasonló próblémája? Miért ilyen lehetetlen hogy legyen barátnőm? F

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez játszik be nálam is. Nem tudom, hogy nyissak felé, hogy ne tűnjek abszolút bénának.
2016. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
(A legszebb az egészben az, hogy amíg nincs tétje számomra, a bugyit lebeszélem bárkiről...)
2016. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az a problémád hogy nagyon ráfeszülsz.. sokkal lazábban kellene hozzáállnod a párkereséshez..ha egy neked tetsző nőhöz közeledsz,ne a potenciális dxgópartnert lásd benne, hanem csak mint egy barátot,akit szeretnél megismerni.. elvégre ettől BARÁTnő :)
2016. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Ja, azt mesz is a friendzone-ba....

2020. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy egysejtű is be tud csajozni! Mi nem megy neked ezen? Verd akkor tovább! Mindenkinek jobb lesz!
2020. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha segit, habàr minden nö màs, engem olyanokkal fogott meg egy sràc aki nem is tetszett, hogy:

-szint hozott az életembe pl en nemigen értek a telomhoz, letöltötte a kedvenc szamaim hogy net nelkül is elérjem igy telepitett appokat elmagyarazta hogyan kell

-randin nem kellett vele feszengenem oldott volt jokedvü es nagyon èreztette hogy tetszem neki pl padon nem ket meterre ült le tölem meg ilyenek

-vett vmi nöi alkoholt hogy lazitsak mig setalunk

- van stilusa amitöl egyedi)(pl nàla ezek ekszerekben nyilvanulnak meg)

-amikor magàrol munkahely kollegak mesélt, tele volt poenokkal hogyan szivatjàk egymast, mesélte hogy pàlyàzik feljebb lépni-szoval lejött hogy nem egy csicska amugy hanem nagyon is jol erzi magàt az életben es céltudatos, mindezt pedig nem unalmas monologban adta elö hanem mintha valahol részese lennék a dolognak szoval nem azt kellett vàrnom meddig untat mikor lesz màr pont a végén

-nem volt ijedös olyanoktol hogy megfogja a kezem hozzam èrjen, kicsit nyomuljon, volt benne valami vezetöi ffi magatartàs nem tétova tejbetök akinel megàll a tej a szàjàban

-elhivott bulizni, ràmenös volt, itt gondoltam azt ill megfogott màr annyira mivel JOL éreztem magam vele, ha màs nem is, kalandnak jo lesz

-az kapcs elején volt egy olyan mondata hogy lassan bujva a szivemre tette a fülét hogy hallgatni akarja es rafinàlt mosollyal elmosolyodott hogy hallom hogy szerelmes :)es mindezt ugy adta elö hogy ö ennek nagyon örül mert neki a szivem kell es arra utazik. Meglepett ez a magabiztossàga nagyon!

-a szexben persze nagyon érti a nöi testet, hogy mikor mi hogy jo, tapasztalt rendesen

-aztàn feltünt magamon hogy jé, vàrom hogy irjon, nagyon vàrom hogy talàlkozzunk, bakker tényleg szerelmes lettem :D


Ez hogy szint hoz az életembe folyamat fenntartotta, meglepett gyertyàs fürdözéssel, ablakomra hozott ledeket, simàn nalam hagyta a dolgait ebböl is ereztette mindig hogy nem alkalmikent kezel, söt direkt befujta a pàrnàm is a parfümével hogy ha nincs is velem is érezzem mintha akkor is ott lenne velem stb

2020. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!