Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor is bunkóság nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is bunkóság nem válaszolni a srácok leveleire, ha olyanok írnak, akik nem feleltek meg a kiírásomnak?

Figyelt kérdés
A profilomon világosan kiírtam, hogy 20 és 30 év közötti, 175 cm magasabb (én is ennyi vagyok), és 100 km távolságon belül lakó srácokkal szeretnék ismerkedni. Ehhez képest sokan írnak, akik ebbe nem esnek bele, vagyis valószínű el sem olvasták az adatlapom. Szerintetek ilyenkor is bunkóság nem válaszolni?
2016. dec. 17. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, lehet csak próbálkozik, dehát ha megszabtad az igényedet..

18f

2016. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
0%

En azt gondolom, igen. Nagyon negatív tapasztalatom vannak a társkeresőn. Szerintem, csinálj egy sablon levelet: Szia, köszönöm a leveledet, de nem egymást keressük. Vagy valami ilyesmit.

Tobb száz levelet küldtem el, összesen egy ilyet kaptam, persze ha valami bunkosagot ír, akkor ne válaszolj. De napi 20 ilyet elküldeni nem nagy erobefektetes, ha hülye es tovabb erőlködik,akkor nyilván ignorald.

2016. dec. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mivel sok helyen limitált a levélküldés, én ilyenekre nem pazarolnék lehetőséget/pénzt. Voltam tag olyan helyen, ahol napi 3ingyen levelet küldhettem el, nem válaszoltam az analfabétáknak. Amikor kiírom a korhatárt és 40 (!) évvel idősebben jelentkezik, sztem tudja, h miért nem kap választ. Sztem nem gáz, ha nem téped feleslegesen a szád.
2016. dec. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokat társkeresőztem, sok türelem kell hozzá, elismerem. Alapvetően odafigyelek minden lánynak a profiljára, akinek levelet írok.

Szerintem nem gáz ha nem válaszolsz annak, aki nem egyezik azokkal a paraméterekkel, amelyeket te az adatlapodon feltüntettél. Hiszen ő pontosan tudja, hogy amikor neked ír, akkor ő nem tesz eleget 100%-ban az alapvető elvárásaidnak.

Nekem nehéz volt elfogadni, ill. bunkóságnak tűnt, ha egy lány akinek gondosan az adatlapja alapján megfogalmazott levelet írtam, nem válaszolt. DE be kell látni, hogy ez a kialakult módja annak, hogy elutasítanak valakit az interneten akár tetszik, akár nem.


28F

2016. dec. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, határeset. Talán írd ki azt is, hogy elnézést kérsz azoktól, akik nem felelnek meg ennek, de nekik nem fogsz válaszolni. :)

Mindenesetre értékelem, hogy a kérdés egyáltalán felmerül benned; tapasztalatom szerint a legtöbb nőben ez nem merül fel.

Kár, hogy a 100km-be biztos nem esem bele :D

2016. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan mélységesen elítélem a "nem válasz is válasz"-elvet, de ebben az esetben szerintem sem kell válaszolnod, mert azzal, hogy kiírtad a feltételeket már tettél egy kommunikációs lépést feléjük is, egyértelműsítetted az álláspontod. Pont így kéne csinálni. Aki meg ennek ellenére ír, az valószínűleg el sem olvasta az adatlapod, ennyi igényességgel meg ne is várjon mást cserébe. Kivétel lehet, aki utal rá, hogy elolvasta, és elmondja, miért gondolja úgy, hogy ennek ellenére mégis írt.


Mindig azt szoktam mondani, hogy a válasz legalább annyira legyen tisztességes, amilyen a kezdeményezés volt. Aki elolvasás nélkül ír, vagy letojja, mit írtál ki, az szimplán gyökér. Annak meg nem kell jótékonykodni, hagyd meg az energiád a normálisaknak.


Ja, és természetesen mindez csakis abban az esetben érvényes, ha konkrétan ki van írva az adatlapra a feltétel, nem elég csak magatokban gondolni, aztán arra hivatkozni, hogy "hát sejthette volna" :DD

2016. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bunkóság, ha nem, én hülyékre biztosan nem pazarolnám az időt! Ha valaki képtelen tiszteletben tartani a kiírásodat, akkor annak nem muszáj válaszolni szerintem.
2016. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!