Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy viszonyultok az ilyen férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Romantikus, bújós, kissé visszafogott, de azért talpraesett és nem keresi a szálkát a kapcsolatban. Az én ismeretségi körömben úgy veszem észre, hogy pont az ellenkező tulajdonsággal jellemzett férfitársaimnak jön be komoly kapcsolat, csak nem értem miért jó az a nőnek, ha minden felesleges témáról veszekednek egymással. Nyilván vannak hullámvölgyek, de akkor sem értem, hogy lehet több éves kapcsolata valakinek úgy, hogy mindennek lehordja a párját, minden apróság miatt: pl.: egymás közötti ételmegosztás, bevásárlás, programok szervezési problémája stb. Lehet, hogy közel vannak egymáshoz érzelmileg, de hogy ilyen hétköznapi dolgokban nem tudnak megegyezni az már sok.


Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban mindkét fél szeretetre vágyik, szóval ezért nem értem az ilyen súrolódásokat. Hogy bírja a párkapcsolat évekig?


2016. dec. 18. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek a tulajdonságok mindenkinél másmilyen formában nyilvánulnak meg. Így nem tudom, hogy viszonyulok hozzá.
2016. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont egy olyan párral vagyok, aki makacs és határozott elképzelései vannak. Én engedékenyebb vagyok és emellett határozott. Amikor az exemmel voltam, akkor sokkal töbebt veszekedtünk, mert ő először mindent rámhagyott, aztán pár hét múlva rámolvasta.

Ezt azért írom le, mert a visszahúzódó nem egyenlő a nem keresi a szálkát a kapcsolatbannal, és fordítva, lehet valakivel úgyis lenni, hogy igenis határozott elképzelései vannak.

2016. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert nem a nők választanak hanem a férfiak(kezdeményezés, amire a nő bólint rá) .

Aki nagy dumás, annak van sikere. Aki nagy dumás azokra a fenti tulajdonságok álltalában nem jellemzőek.

Erőssebb kutya ba szik alapon működik ez is mint oly sok minden. Ilyen az élet, ilyen a természet, ilyenek vagyunk mi is. Felesleges keresni a miérteket. Ezek a tények, és megváltozni nem fog miattad.


Most lehet jönni a kommentekkel hogy nem így van, csak sajnos minél idősebb egy ember annál jobban látja a dolgokat.

Fiatalon egy hófehér, tiszta, angyaloknak gondoltam a nőket. Aztán láttam dolgokat, tapasztaltam, nekem már nem kell bizonyíték :)

Félreértés ne essék nem vagyok nő gyűlölő, keresem az igazit. Kb olyan a szitu mikor a gonosz mostoha a mesében összekeverte a hamut a lisztel, ki kell válogatni, :) és nem a miérteket keresni.

2016. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy nyilván van kivétel. Sajnos ők a kisebbség, akik átlátnak a szitán(a nagydumások dumáján).
2016. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!