Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi rendes, beleszüle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi rendes, beleszületett ebbe az aljas világba, az miért marad egyedül és nem lesz senkije hosszabb távon akkor sem, ha megfelelő kinézetű?

Figyelt kérdés
Rendes, tisztelettudó 30 éves férfi vagyok. Túl rendes, túl érzékeny, túl házias, túl kedves, túl lovagias és sorolhatnám. Több nőnek tetszettem már meg, mert nem vagyok ronda. De mivel csak egyátlagos mérnök vagyok, átlagos ambíciókkal, átlagos bérrel, e mellé nagy kedvesség és azon dolgok társulnak, melyeket leírtam, így csak ideiig óráig, pár hónapig, max 1-2 évig maradnak velem. Miért nincs olyan nő, aki ezt elfogadná? Vagyis nem találom azt a hasonlót. Minden nő másra vágyik, a nagyvilági, sokszor kemény férfira. Én is tudok az lenni, de akkor megjátszom magam, észreveszik. Hiába főzök, mosok, takarítok stb, nem erény. Mert nem vagyok társasági ember, nincs csak 1 barátom, nem vagyok vicces, kemény férfi. Ezt minden nő észreveszi. Ideig-óráig velem vannak, mert tetszek nekik, de nincs tovább. Nem alakulnak ki az érzelmeik felém, eme hiányosságaim miatt.
2016. dec. 19. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Mi lenne, ha lenne egy tokeletes no, csak van egy kis hibaja. Mindent megtesz, csak eppenseggel egy taplo, aki csak a munkajanak el, es ezert naponta akar 18-20 orat is dolgozik? Na az ilyen no sem talalna fiut maganak, mert ez tokeletes ellentete annak, amit a ferfiak keresnek a nokben. Neked azert nincsen baratnod, es azert hagynak ott, mert idovel rajonnek, hogy nagyobb punci vagy, mint barmelyik no a vilagon. Nem vagy meleg, hanem kompletten mar no vagy. Legalabbis a leirtak alapjan en erre a megallapitasra jutottam. Feltetelezem a nok is.
2016. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez van, nem tudok más lenni. Ezt kaptam. Ha más vagyok, akkor megjátszom magam.
2016. dec. 19. 08:59
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést. Nem az a gáz, hogy mérnök vagy átlag fizetéssel. Az a gond hogy nem vagy férfias! A jóképűség egy dolog, de messze nem minden. A nőknek igazi férfi kell férfias erényekkel, nem pedig egy "elpuncisodó" pasi, aki főz, mos, takarít. A nők sokszor panaszkodnak, hogy a párjuk nem segít a házimunkában, de valójában nem ilyen párra vágynak, hanem olyanra, aki erős fizikailag és jellemben is, kiáll magáért és a párjáért, megvédi őt, biztonságot teremt számára, és az ilyenekért a nők szinte mindent megtesznek...
2016. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jesszus, kedves 2. Dehogyis. Rendes, átlagos, kedves nőkkel érem be. A plázacicák 99%-a szerintem a kemény, macsó, gazdag, ambíciózus férfiakra bukik, így kiesek a látókörükből, ők is az enyémből. Szóval nagyon nem erről van szó.
2016. dec. 19. 09:05
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Amikor hozzamentem a ferjemhez,a baratnom megkerdezte h miert o?Azt mondtam h azert szeretem mert jo ember (rendes).Megcsinalta uezeket mint te. Lett szep kis csaladunk mig egy szep napon el nem koltozott egy vad tinicsajhoz.Nem voltak baratai akivel megbeszelhette volna,nem volt hobbija amiben kielhette volna magat,nem voltak ambicioi hogy a munkajaban tobbre vigye es ez lekosse a folos energiait.Nem voltak otthon vitak,RENDES eletunk volt.Es a rendes kis eletunk egy ido utan unalmassa valt neki. A nok TOBBSEGE nem unalmasra vagyik.Azzal hogy valaki part valaszt,valahol egy eletstilust is valaszt maganak.A nagy kerdes h te mit kinalsz tobbet,mast mint a tobbi rendes ficko.


En is tudok fozni,mosni,takaritani,nalam ez alap es nem ereny.


Egyebkent h vigasztaljalak,igenis vannak olyan nok akiknek minden vagya egy normalis,dramaktol mentes elet egy kedves pasas mellett aki meg el is mosogat vacsi utan.Arra nincs tippem h h lehet oket kiszurni.

2016. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Az a gond, hogy mar a rovdike szoveg is annyira sotlan, hogy a rantottam elottem soert sikitozik. Az eletben meg gondolom ez meg inkabb felerosodik.

"Hiába főzök, mosok, takarítok stb, nem erény." - ez meg termeszetesen nem ereny. Felnott ember vagy. Alap hogy nem akarsz mocsokban elni konzervbabon tengodve.

2016. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

#6 Azért szerintem kettőn áll a vásár.


"Nem voltak baratai akivel megbeszelhette volna,nem volt hobbija amiben kielhette volna magat,nem voltak ambicioi hogy a munkajaban tobbre vigye es ez lekosse a folos energiait"


A legnagyobb baj szerintem, hogy nem volt FELESÉGE(!), akire igazi nőként tekinthetett volna. Nyilván ő sem viselkedett férjként, valószínűleg mindketten hibáztatok.

Ha egy férfi és egy nő igazán szeretik egymást, akkor tökmindegy, h mennyi barátjuk, milyen hobbijuk, munkájuk van, az egész világ is összeesküdhet ellenük ,akkor sem fogják elhagyni egymást.

2016. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Rossz nőket választassz. Ennyire egyszerű.

Vagy valami hiba mégis van benned.. az a legrosszabb, mikor valaki tökéletesnek látja magát aztán mégsem az,és van egy olyan hibája ami felett baromira elsiklik.

Én nem tudom elhinni, hogy a leírtak alapján ne felelnél meg valakinek tartós kapcsra. Szerintem -a leírtak alapján- te egy olyan srác volnál, akivel érdemes ismerkedni annak, aki komoly partnert keres..

Biztos hogy van valami ami felett te elsiklassz, de a másiknak ezekszerint 1-2 év után/előbb olyannyira taszító, hogy inkább lelép tőled. Sosem kérdezted meg a partnereidet, hogy miért lett vége?

2016. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

#8 jo csaj voltam es szerettem ot.Amiben en hibaztam h tul hosszura engedtem a porazt es elszakadt.Mindent megtettem azert a csaladert a lehetosegeimhez merten (20hos gyerek,7hos terhesseg es anyagi gondok egy altalunk adott kolcson miatt)


Egyebkent szerintem edeskeves h ket ember szereti egymast es ok vannak egymasnak mindig.Kellenek kulso impulzusok,igy ertettem a "nem voltak" felsorolast.

2016. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

,,Sosem kérdezted meg a partnereidet, hogy miért lett vége?"


Te hallottál már nőt igazat mondani és nem olyat mondani, hogy meg ne sértse a férfit? Mert én csak ilyet hallottam minden nőtől, hogy nincs veled semmi baj, blabla bla, csak elmúltak az érzések stb. Tehát soha sem az igazat kapod egy nőtől, mondom ezt nagyon sok tapasztalattal a hátam mögött. Fontosabb nekik, hogy meg ne sértsék a férfit, mint az hogy az arcába vágják, hogy Te papucs vagy vagy valamit, ami igazi. Tehát én igazat soha nem kaptam. Pedig volt közte papnő, tanárnő, jogász, mérnök. Tehát nem semmirekellő nőkkel kezdtem soha.

2016. dec. 19. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!