Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nő hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nő hosszabb ideje szingli akkor általánosságban vagy nagyon válogat vagy szeret szingli lenni, viszont ha egy férfi hosszabb ideje egyedül van akkor általában csak nem jut neki nő?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Minden ember más ez egy hülye általánosítás már megint.

Valaki nem tud túllépni az exén, és még csak 1 éjszakázik, valaki még élni akar, valaki elvált hétvégi apuka, és sok nő nem fogadja el ha nem vele van hanem az előző házasságáb született gyerekével, valaki sokat dolgozik és a karrierjére összpontosít stb.

2016. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Baromság! Nekem például jutna nő, általában bejövök nekik, mert helyesnek tartják a pofámat, csak lusta disznó vagyok, már jó ideje csak otthon döglök és számítógépes stratégiai játékokkal játszom, csípős paprikás chipset, bolognai spaghettit, meg Golden Delicious almát zabálok Cacanska Rodna szilvával, illetve nézem a Trónok Harcát és társait, miközben egyszer csak észreveszem, hogy már szakállam nőtt közben.
2016. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Átlagos nőnek bármikor jut férfi,amikor akar.

Átlagos férfinak viszont nő sem jut,semmilyen.

Ennyi.

25/F

2016. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Így van. Az átlagos nők bármikor találnak férfit, az átlagos férfiaknak viszont baromi nehéz dolguk van.
2016. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem értek ezzel egyet. Szingli vagyok már egy éve, nehéz volt elfelejtenem a exem, sőt most sem felejtettem el. Teljesen átlagosnak gondolom magam, és szerintem hülyeség, hogy a nők találnak párt, a pasik nem. Mivel nőként én nem tudok kezdeményezni és őszintén nem is akarok. De a férfiak bármikor odamehetnek egy nőhöz pl egy bulin, meghívja egy italra stb. Akkor miért is nehéz a pasiknak találni valakit???

És igen, a nők válogatnak, akik komoly társat akarnak azok megnézik a kínálatot. :) 21 L

2016. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
#5 És hányan próbálkoznak nálad egy héten? Miért nem volt jó közülük egy év alatt senki?
2016. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

#6

Ott irta a valaszaban, hogy nehez volt neki elfelejteni a volt baratjat es meg most sincs tul rajta.


Amugy nem unjatok meg ezt az atlagos lany, fiu dumat? Mert en egy kicsit kezdem...

Nincs ertelmd. Nezzetek mar szet a nagy vilagban. Nen csak a bomba kinezetu embereknek van parja.


De mondjuk konnyebb azt feltetelezni, hogy azert nincs parunk, mert az atlagos ferfiak nehezen talalnak...

2016. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

"Ott irta a valaszaban, hogy nehez volt neki elfelejteni a volt baratjat es meg most sincs tul rajta."

Kamu. Ha olyan férfi próbálkozik egy nőnél, aki jobban néz ki, mint az exe, akkor a nő akár a szakítás másnapján is összejön vele.

2016. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Olyan szinten kamu, hogy 1 héttel később már más szájában kutakodott az én exem, akit nagyon megviselt a szakítás a kilenc éves kapcsolatot követően.
2016. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
8-9 az a helyzet hogy nem minden nő ilyen. Ha egy nő odavan a párjáért, csalódott stb akkor hónapokba, évekbe telhet míg képes másnak is esélyt adni. Ha veletek így bánt az exetek, akkor két eset lehetséges: vagy soha nem is volt szerelmes belétek, vagy emberileg nullák vagytok. Ti vagy ők, vagy mindannyian. Mert normális ember nemtől függetlenül nehezen teszi túl magát egy szakításon ha a másikat valóban szerette.
2016. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!