Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem számítjuk a homoszexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számítjuk a homoszexuálisokat, ugyanannyi férfi van párkapcsolatban, mint nő?

Figyelt kérdés
Komolyan elérte ez az oldal, hogy elbizonytalanodjam matematikai képességeimben, mert szinte minden nap leírja itt valaki, hogy több nőnek van barátja, mint ahány férfinak nője. Most ez komoly?
2016. dec. 19. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül. Valahogy egálban van a dolog... amit itt írnak nem biztos, hogy elég lenne egy pontos felméréshez.
2016. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De hogy lehet több az egyik nemből kapcsolatban, mint a másikból? Nem egymással járnak?
2016. dec. 19. 23:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De, ez így igaz, szóval nem is értem a kérdést...
2016. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát leírtam a kiegészítésben.
2016. dec. 19. 23:35
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Az a maniajuk, hogy a jokepu ferfiaknak tobb noje van egyszerre, szegeny kedves de csunya sracoknak meg nem jut egy se. Ne foglalkozz veluk :D
2016. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy hol olvasof ezt, de nagyon nemvezt írják. Azt írják, hogy több férfi van barátnő nélkül, mint nő barát nélkül, illetve több férfinak nem volt soha barátnője, mint nő, akinek nem volt barátja. Ott van még az életkor kérdése is, a nők többnyire idősebb férfiakat választanak, így pl a 15-20 éves korcsoportban valószínűleg több nőnek vam barárja, mint férfina barátnője. Akkor ott van a fluktuáció is. Nyilván vannak olyan időszakok, amikor egy egy nőnek vagy férfinak nincs barátnője, és ezeknek az időszakoknak az időtartama bizony eltérhet. És akkor még nem is beszéltem arról sokat hangoztatott feltevésről, hogy a nők 90%-a a férfiak 10%-ával kerül kapcsolatba. Egyszerű példa, a világon csak 2 férfi is két nő van. Az egyik férfi összejön az egyik nővel, majd szakítanak, vagy a nő meghal, elválnak, vagy elviszik a nőt az ufók. A férfi ezek után összejön a másik nővel. Így a férfi lakosság 50%ának volt csak kapcsolata, de a nők között ez az arány 190%


Én sem értek egyet velük, de amit te kérdezel az elég durva leegyzerűsítése a dolgoknak.

2016. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nincs 190%. 100 az egész, annál nem lehet több. Így teljesen faaaszság, amit írsz.
2016. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem számítjuk a homoszexuálisokat, ugyanannyi férfi van párkapcsolatban, mint nő.


Igen, de a GYK egy másik dimenzióban van, ahol egy különnemű párt nem 1 nő és 1 férfi alkot, így lehet az, hogy szinte minden nőnek van párja, a pasiknak meg alig.

2016. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

"Így a férfi lakosság 50%ának volt csak kapcsolata, de a nők között ez az arány 190% "


Ez is a GYK matematika? :)

2016. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam hogy bele fogtok kötni. A magyarázat egyszerű. Mobilon írok, ahol a 0 és a 9 egymás mellett van. Na erre varrjatok gombot. :D
2016. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!